بازی ها

بازی Horizon Zero Dawn برای PC روانه بازار خواهد شد

بازی Horizon Zero Dawn برای PC روانه بازار خواهد شد
نوشته شده توسط amir

Horizon Zero Dawn ، یکی از محبوب ترین بازی های انحصاری پلی استیشن ۴ در همه زمان ها است. این بازی در ۷ آگوست ۲۰۲۰ با چندین ارتقا ، برای PC وارد بازار می گردد. با نبض دیجیتال همراه باشید:

نسخه PC  بازی Horizon Zero Dawn در ماه مارس معرفی شد ، پس از ماهها شایعاتی مبنی بر اینکه این بازی در انحصار پلی استیشن ۴ است. هرمن هولست ، رئیس استودیوهای جهانی سونی ، که پیش از این به عنوان مدیر استودیو برای بازی های Guerilla Developer فعالیت می کرد ، در مصاحبه ای با وبلاگ پلی استیشن ، نسخه PC  بازی را تأیید کرد.

Guerilla Games تریلر جدید بازی Horizon Zero Dawn: Complete Edition برای PC منتشر کرده است که تاریخ انتشار ۷ اوت در Steam و فروشگاه Epic Games عرضه می شود.

این تریلر فقط مربوط به تاریخ انتشار بازی نیست بلکه ارتقا های بسیاری برای این بازی در نسخه PC را نشان می دهد.

بازی Horizon Zero Dawn برای PC روانه بازار خواهد شد

این بازی در هنگام عرضه از فریمورهای باز و مانیتورهای بسیار بزرگ پشتیبانی خواهد کرد و همچنین گزینه های سفارشی سازی گرافیکی و کنترلر را در هنگام اجرا در اختیار کاربر قرار می دهد. این تریلر بخش های پویا و بهبود بازتاب ها را به عنوان نمونه هایی از پیشرفت های بصری بازی و همچنین ابزاری برای ارزیابی سخت افزاری رایانه شخصی بازیکن ارائه می دهد. نبض دیجیتال در صورت کسب اطلاعات بیشتر از سایر نسخه های این بازی، آن را در این مقاله گنجانده و  به روز رسانی خواهد کرد.

شرکت Guerilla Games در حال کار بر روی ادامه بازی Horizon Forbidden West است ، که در پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد. جزئیات مربوط به این بازی بسیار کم است اما به نظر می رسد پس از انتشار بازی Horizon Zero Dawn و به مرور زمان وارد بازار گردد.

منبع: DigitalTrends

 

درباره نویسنده

amir

دیدگاهتان را بنویسید