گوشی

تاریخ انتشار،قیمت و هرآنچه که درمورد آخرین ورژن گوشی آیفون۱۲ باید بدانید

آیفون-آیفون 12 مکس--آیفون12 پرو مکستاریخ انتشار،قیمت و هر آنچه که درمورد آخرین ورژن گوشی آیفون12 باید بدانید
نوشته شده توسط Majid

تنها چند ماه دیگر از رونمایی جدیدترین ورژن  گوشی آیفون در سال ۲۰۲۰ که در ماه سپتامبر (۱۰شهریور۱۳۹۹)یا اکتبر ۲۰۲۰ میباشد فاصله داریم.آیفون به روز رسانی های عمده ای را ارائه می دهند.از جمله آیفون X در سال ۲۰۱۷ که تا ۲۰۲۰ شامل تغییرات متعدد آن بوده ایم و اکنون،انتظار میرود آیفون۱۲ و آیفون ۱۲ پرو در دو ماه آینده به بازار بیایند.

ماه سپتامبر آیفون،قرار بر رونمایی از محصول جدید خود داشت، اما بیماری همه گیر Covid 19 همه چیز را برای تاریخ عرضه آیفون ۱۲ تغییر داد. اما چه چیزی قرار است با آیفون جدید تغییر کند؟  شما باید چهار عضو خانواده آیفون۱۲ را انتظار داشته باشید که شامل گوشی پایه و همچنین آیفون ۱۲ مکس، آیفون ۱۲ پرو و آیفون۱۲ پرو مکس خواهد بود.

که شبیه به سری آیفون ۱۱ است، و این یکی از هیجان انگیزترین آیفون های عرضه شده تاکنون خواهد بود. در حالی که هنوز چیزهای خاصی را نمی دانیم، اما واقعیت هایی وجود دارد که طی چند ماه گذشته به طور مداوم فاش شده است.در زیر آنچه در مورد اخرین تغییرات آیفون جدید باید بدانید شامل طراحی، مشخصات،  قیمت و موارد دیگر بیان شده است. ما جدیدترین اخبار آیفون را مرتباً در nabzedigital به روز می کنیم.

چه زمانی آیفون ۱۲ به بازار عرضه خواهد شد؟

تاریخ دقیق انتشار آیفون ۱۲ موضوعی که در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. هنوز هیچ چیز رسمی نشده است، اما تقریباً مطمئن هستیم اپل قبل از پایان سال ۲۰۲۰ از آیفون های جدید خود رونمایی خواهد کرد. شواهد حاکی از این است آیفون ۵٫۴ اینچی در آخرین نسخه بتا iOS 14 میباشد که در ۸ماه سپتامبر آماده ورود به بازار میباشد، این بدان معناست که اپل بیشتر از آنچه فکر می کردیم برنامه دارد. در سالهای قبل، بعد از اعلام تاریخ عرضه آن ۱۰ روز بعد میتوانستید گوشی مورد نظر را خریداری نمایید.

ما نمی توانیم به اندازه سالهای گذشته به این تاریخ اعلام شده  اطمینان داشته باشیم، زیرا با وجود  همه گیر شدن Covid 19 تأثیر جدی در تولید وعرضه آیفون داشته است.

 

بنابراین، چه زمانی آیفون ۱۲ خود را دریافت خواهید کرد؟ دقیقا نمیتوان گفت. با این حال، به نظر می رسد این تأخیر بین یک تا دو ماه است، اکتبر یا نوامبر(شهریور ماه)

هزینه آیفون ۱۲ چقدر خواهد بود؟

در مورد قیمت اطلاعات مشخصی در دست نیست، اما انتظار داریم که در صورت صحت اطلاعات، موارد فوق با مدل های سال گذشته مطابقت داشته باشند. این بدان معنی است که قیمت اولیه ارزانتر این مدل مطابق با سال گذشته خود خواهد داشت. برخی منابع ادعا کرده اند که قیمت ممکن است نسبت به آیفون های سال گذشته افزایش یابد. به عنوان مثال، تحلیلگر جف پو ادعا کرده است که مدل اولیه این گوشی ممکن است از ۷۴۹ دلار شروع شود

آیفون ۱۲ چه شکلی خواهد بود؟
به نظر می رسد که طراحی آیفون ۱۲ تغییر بزرگی از چند نسل اخیر گوشی اپل است. آیفون ۴ و آیفون ۵ را به خاطر دارید؟ گزارش ها حاکی از آن است که آیفون ۱۲ دامنه الهام گرفته از این طرح ها خواهد بود و ظاهرا شبیه به iPad Pro 2020 خواهد بود

طبق جدیدترین اطلاعات این طرح ها شامل موارد زیر می شوند:

آیفون ۱۲ مکس با صفحه نمایش ۵٫۴ اینچی
آیفون۱۲ پرو مکس با نمایشگر ۶٫۱ اینچی
iPhone 12 Pro با نمایشگر ۶٫۱ اینچی
iPhone 12 Pro Max با صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی

منبع:appleinsider

درباره نویسنده

Majid

دیدگاهتان را بنویسید