سبک زندگی فناوری

درآمدهای گوگل برای اولین بار در تاریخ این شرکت کاهش می یابد

درآمدهای گوگل برای اولین بار در تاریخ این شرکت کاهش می یابد
نوشته شده توسط amir

Alphabet شرکت اصلی گوگل ( آلفابت شرکت فناوری هلدینگ امریکایی مستقر در کالیفرنیا است که شرکت گوگل زیرمجموعه‌ای از آن است ) با انتشار درآمد Q2 ( درآمد سه ماهه دوم سال ) خود در روز پنجشنبه ، اولین کاهش درآمد در تاریخ ۲۲ ساله این شرکت را گزارش داد.

در طول سه ماهه دوم سال جاری شرکت Alphabet درآمد ۳۸٫۳ میلیارد دلاری داشته که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ( ۳۸٫۹ میلیارد دلار ) ۲ درصد کاهش داشته است . روت پورات ، مدیر ارشد مالی آلفابت و گوگل ، گفت که پیشرفت تدریجی در تبلیغات خواهیم داشت که تا حد زیادی درآمد را به همراه دارد.

آلفابت درآمد تبلیغاتی ۲۹٫۹ میلیارد دلاری را برای سه ماهه دوم گزارش داد ، در حالی که درآمد سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹، ۳۲٫۵ میلیارد دلار بود.
ساندار پیچای ، مدیرعامل گوگل ، با شنیدن نگرانی های روز چهارشنبه ، گفت که گوگل سالانه بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی دارد.

درآمدهای گوگل برای اولین بار در تاریخ شرکت کاهش می یابد. طبق گزارش درآمد سه ماهه دوم گوگل

گوگل در جلسه روز چهارشنبه با حضور سایر شرکتهای Big Tech مانند آمازون ، اپل و فیس بوک مورد پرسش و پاسخ قرار گرفت. نماینده ایالات متحده ، دیوید سیسیلین (D-R.I.) از مدیر عامل گوگل در مورد ادعاهایی مبنی بر سرقت محتوای سایر مشاغل از جمله رسوایی در مورد رستوران Yelp در سال ۲۰۱۰ سؤال کرد.

به گفته بلومبرگ ، گوگل برای روزهای باقیمانده سال ۲۰۲۰ ، سرعت استخدام خود را به عنوان راهی برای برگشت برخی از سرمایه گذاری های خود کند می کند.

در این ماه ، گوگل اعلام کرد که کارمندانش تا ژوئیه ۲۰۲۱ در خانه کار می کنند که تقریباً بر ۲۰۰،۰۰۰ کارمند این شرکت تأثیر می گذارد.

منبع: DigitalTrends

درباره نویسنده

amir

دیدگاهتان را بنویسید