گوشی

هدفون های Meizu HD60 ANC با قابلیت حذف نویز وارد بازار می شوند

هدفون های Meizu HD60 ANC با قابلیت حذف نویز وارد بازار می شوند
نوشته شده توسط amir

هدفون های Meizu HD60 ANC در کنار پرچمداران Meizu 17 رونمایی شدند که دارای کیت مهمی هستند. این هدفون ها دارای قابلیت حذف صدای نویز هستند و در کنار آن قابلیت های بیشتری در آنها وجود دارد.

با نبض دیجیتال تا پایان این مقاله همراه باشید تا اطلاعات کاملی از این هدفون و نحوه کارکرد و قیمت آن در اختیار شما قرار دهیم.

هدفون های Meizu HD60 ANC

هدفون های HD60 دارای مجوز Hi-Res هستند، بنابراین صدا با کیفیت بالا را ارائه می دهند. از طریق بلوتوث ۵٫۰ متصل می شوند و از aptX پشتیبانی می کنند. اگر می خواهید از جک ۳٫۵ میلی متری نیز استفاده کنید یک پلاگین آنالوگ نیز وجود دارد.

هدفون های Meizu HD60 ANC

حذف نویز و سر و صدا توسط دو تراشه اجرا می شود، CDX3775 سونی قسمت ANC را کنترل می کند در حالی که یک تراشه Qualcomm با cVc باعث کاهش نویز و سر و صدا در حین مکالمه می شود
هر دو برای انجام کار خود از دو میکروفن استفاده کرده و حالت Ambient نیز در دسترس خواهد بود (می توانید آن را از گوش راست درست کنید).

هدفون های Meizu HD60 ANC با حذف نویز وارد بازار می شوند

هدفون های Meizu HD60 بسیار جذاب هستند، قسمت بالا و گوشه های هدفون از چرم ساخته شده و قسمت های دیگر ساخت فلزی دارند، قسمت بالا و داخلی از پارچه ای نرم ساخته شده که در دو رنگ مشکی و نارنجی ارائه می گردد.

باتری ۵۰۰mAh برای ۲۵ ساعت گوش دادن مناسب بوده و می توان آن را به سرعت با استفاده از درگاه USB-C شارژ کرد، یک کابل USB-C و یک کابل ۲٫۵ میلی متر تا ۳٫۵ میلی متر در جعبه بهمراه هدفون عرضه می شوند.

هدفون های Meizu HD60 بسیار جذاب هستند

هدفون های Meizu HD60 ANC از ۱۱ ماه می (دوشنبه آینده) با قیمت ۱۴۵ الی ۱۵۵ دلار در چین در دسترس خواهند بود. هنوز مشخص نیست که آیا و چه زمانی در خارج از کشور نیز در دسترس خواهند بود یا خیر؟

منبع : mobiletrend

درباره نویسنده

amir

دیدگاهتان را بنویسید