به روز رسانی تسلا در خودروهایش امکان دیدن علائم سرعت را می دهد

تسلا در حال به روزرسانی نرم افزار جدیدی است که به خودرو هایش امکان می دهد علائم سرعت را تشخیص دهند. آخرین پیشرفت های Autopilot Tesla امکان تشخیص حد مجاز سرعت “Speed ​​Assist”، اعلان های چراغ راهنمایی و پیشرفت های کنترل کروز را فراهم می کند.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

 

به روز رسانی تسلا در خودرو هایش امکان دیدن علائم سرعت را می دهد

 

به روزرسانی نرم افزار 2020.36 که در حال حاضر در بیش از 25 وسیله نقلیه در سراسر جهان کار می کند، شامل کنترل کروز , هشدارهای مربوط به علائم توقف نیز می شود.

با توجه به یادداشتهای انتشار Teslascope، ویژگی جدید “Speed ​​Assist”به دوربین های خودرو کمک می کند تا علائم حد مجاز سرعت را مشاهده کنند، در نهایت باعث افزایش دقت داده های Autopilot در جاده های محلی می شود.

در این یادداشت ها، “علائم حد مجاز سرعت شناسایی شده و در نمایشگر خودرو نمایش داده می شود و برای تنظیم هشدار محدودیت سرعت متناسب استفاده می شود.”

در همین حال، Speed ​​Assist می تواند هنگامی که راننده در پشت چراغ راهنمایی قرار دارد و در حال صحبت با تلفن همراه خود میباشد و به چراغ توجهی ندارد به راننده کمک میکند تا با سبز شدن چراغ راهنمایی بوق هشدار فعال شده و به راننده هشدار حرکت دهد.

همچنین هنگامی که خودرویی جلوی شما قرار دارد و چراغ سبز شود ماشین تغییر سیگنال را تشخیص داده و خودروی تسلا این فاصله را با صدای آهنگی که پخش میشود به راننده هشدار میدهد که حرکت نماید.

وظیفه راننده است که محیط اطراف خود را کنترل نماید و از ایمنی مسیر اطمینان حاصل کند و بر همین اساس تصمیم گیری کند. برای فعالسازی، روی کنترل ها > خودکار > تصویر ترافیکی سبز ضربه بزنید.

خودرو ساز الون مسک در ماه آوریل نرم افزار بتا را اجرا کرد که به برخی از اتومبیل ها اجازه می داد تا در برخی از تقاطع ها علائم متوقف شده و چراغ راهنمایی را ببینند.

به گفته The Verge، این ویژگی که در ابتدا در اتومبیل “کاملاً خودران” در دسترس بود،کاربران تسلا می‌توانند محدودیت سرعت دستی خود را در تنظیمات Autopilot Tesla خودروشان سفارشی کنند.

به گزارش Electrek، به روزرسانی 2020.36 اکنون به ناوگان بین المللی تسلا منتقل شده است و ممکن است قبل از رسیدن به کلیه وسایل نقلیه، چند هفته طول بکشد.
منبع: pcmag

 

خروج از نسخه موبایل