طراحی آمبولانس Ebike برای خیابان های شلوغ پاریس

دوچرخه ها می توانند در محل های پر ترافیک به راحتی تردد کنند و تقریباً در هر جایی می توانند پارک کنند. اغلب دوچرخه ها در خیابان های شلوغ شهر سریعتر از اتومبیل هستند به همین دلیل آمبولانس اورژانس ebike (دوچرخه اورژانس) در پاریس برای امداد رسانی سریع تر ایجاد شده است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

این وسیله نقلیه توسط شرکت توسعه روابط عمومی و فناوری Wunderman Thompson و با مشارکت شرکت محرک الکتریکی فرانسه Ecox Enterprises طراحی شد و به درخواست UMP (خدمات اضطراری پاریس) توسط دوچرخه سازی Urban Arrow ساخته شد.

این دوچرخه دارای یک جعبه 150 لیتری عایق بندی شده برای تجهیزات پزشکی ، یک آژیر 140 دسی بل ، یک LED آبی چشمک زن ، نمادهای پزشکی روی چرخ ها و یک GPS برای ردیابی مکان است. ebike یک پورت USB برای تأمین انرژی دستگاه های قابل حمل نیز دارد.

موتور پدال دوچرخه توسط دو باتری لیتیوم 500 وات تغذیه می شود و گفته می شود برد پدال زدن با کمک انرژی الکتریکی تا 160 کیلومتر (99 مایل) را فراهم می کند. ترمزهای دیسکی هیدرولیک نیز قدرت توقف زیادی را به دوچرخه می دهد.

یک نماینده واندرمن تامپسون می گوید که دوچرخه های اورژانس در حال حاضر “برای هر سرویس اضطراری” در دسترس هستند و چندین گروه از این قبیل دوچرخه درخواست شده است. اولین دوچرخه تولیدی خریداری شده توسط پزشکی بوده که تابستان امسال نمونه اولیه آن را در پاریس آزمایش کرد و اکنون برای پاسخگویی به تماس های اضطراری در داخل شهر ، روزانه از آن استفاده می کند. نیازی به گفتن نیست که برای انتقال بیماران به بیمارستان هنوز به آمبولانس معمولی نیاز است.

فیلم دوچرخه ها را می توان در کلیپ زیر مشاهده کرد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: newatlas

خروج از نسخه موبایل