سوپر کامیون GMC Hummer EV با سیستم عامل اندروید

GMC با احیای نام تجاری هامر از یک خودروی الکتریکی جدید خبر داد. طبق گزارش جدید سوپر کامیون GMC Hummer EV سیستم عامل اندروید را اجرا می کند که این خودرو ممکن است روزی با پشتیبانی از نقشه های گوگل ارائه شود.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

GMC Hummer EV جدید با طراحی آشنا با هر بار شارژ تا 300 مایل مورد استفاده قرار گرفته و با یک موتور قدرتمند ارائه می شود که می تواند تا 1000 اسب بخار قدرت را در مدل پیشرفته “نسخه 1” به دست آورد. بعلاوه این سیستم دارای چهار جهت چرخشی نرم است که به وسیله نقلیه اجازه می دهد مانند خرچنگ حرکت کند.

سوپر کامیون GMC Hummer EV با سیستم عامل اندروید

مشخصات این سوپر کامیون

این سوپر کامیون یک وسیله نقلیه فوق العاده چشمگیر است. Hummer EV با سیستم عامل اندروید گوگل اجرا می شود و همچنین با استفاده از Unreal Engine جلوه های بصری، صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی 13.4 اینچی و صفحه نمایش اطلاعات راننده 12.3 اینچی را تأمین می کند.

مدیر خلاق Hummer EV، اسکات مارتین به Engadget گفت که این سیستم توسط پردازنده مرکزی اینتل با 64 گیگابایت حافظه تغذیه می شود و از سیستم عامل اندروید استفاده می کند. آنها با گوگل مشارکت داشته تا فروشگاه گوگل، Google Maps و کنترل صوتی را به همراه این خودرو داشته باشند.

نرم افزار Hummer EV شامل انواع مختلف “ابزارک” است که می تواند داده های زنده در مورد کامیون را نشان دهد. ابر کامیون GMC Hummer EV از سال 2021 با 112،595 دلار “نسخه 1” وارد بازار می شود. مدل های دیگر تا سال 2024 با قیمتی کمتر از 79995 دلار به بازار عرضه خواهند شد.

منبع  »  phoneworld

خروج از نسخه موبایل