انتظار برای ساخت نسخه PS5 بازی Bloodborne

بازی Bloodborne یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط FromSoftware ساخته و توسط Sony Computer Entertainment برای پلی استیشن 4 منتشر شده است. این بازی قرار بود برای پلی استیشن 5 نیز منتشر شود اما ساخت آن متوقف شد. حال شایعات مربوط به انتشار نسخه ریمستر بازی بلادبورن برای کنسول PS5 دوباره قوت گرفته‌اند.

استودیو فرام سافتور چند روز قبل و در رویداد PS5 Showcase رسما حضور پیدا کرده بود. این استودیو در حال حاضر در حال کار بر روی ریمیک بازی Demon’s Souls است؛ عنوانی که فعلا در انحصار کنسول PS5 قرار داشته و یکی از بازی‌های زمان عرضه این کنسول نیز به شمار می‌رود. عرضه یک ریمیک از بازی Demon’s Souls که برای اولین بار در سال 2009 و برای کنسول PS3 به بازار عرضه شد، یک خبر فوق‌العاده به شمار می‌رود! اما این موضوع باعث نشده که میل طرفداران به تجربه نسخه ریمستر Bloodborne در نسل بعدی کاهش پیدا کند.

در رویداد PS5 Showcase از بازی Bloodborne به عنوان یکی از بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس کالکشن یاد شد. به لطف این سرویس، کاربرانی که عضو PS Plus در کنسول پلی استیشن 5 باشند، به 18 بازی از عناوین PS4 به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت. Bloodborne که در سال 2015 به بازار عرضه شد نیز یکی از همین بازی‌ها به شمار می‌رود.

با توجه به این که Bloodborne به صورت دیجیتالی در دسترس کاربران کنسول پی اس فایو قرار خواهد گرفت، احتمالا فرام سافتور به این زودی‌ها روی یک ریمستر از این بازی کار نخواهد کرد. با این حال، اطلاعات فاش شده توسط یک خرده‌فروشی فرانسوی، طرفداران را یک بار دیگر امیدوار می‌کند. شعبه فرانسه خرده‌فروشی Fnac عنوان Bloodborne Remastered را در لیست یکی از بازی‌های آینده کنسول PS5 قرار داده است. نکته جالب این جاست که طبق اطلاعات منتشر شده توسط این خرده‌فروشی، نسخه ریمستر Bloodborne انحصاری سونی نخواهد بود! به این ترتیب، ممکن است که کاربران رایانه‌های شخصی هم قادر به تجربه شاهکار فرام سافتور باشند.

محصول بعدی فرام‌ سافتور، عنوان Demon’s Souls خواهد بود که احتمالا برای رایانه‌های شخصی هم منتشر می‌شود. همان‌طور که بالاتر هم اشاره شد، Demon’s Souls دو نسل پیش جزو بازی‌های انحصاری سونی بود. با این تفاسیر، بعید نیست که نسخه ریمستر بازی Bloodborne هم برای پی سی منتشر شود.

در حال حاضر، انتشار یک نسخه ریمستر از بازی بلادبورن همچنان چیزی بیشتر از یک شایعه نیست. فرام سافتور فعلا در حال کار بر روی دو بازی Elden Ring و Demon’s Souls است و بعید است که به این زودی‌ها، از محصول بعدی خود به صورت رسمی رونمایی کند.

 

منبع: plaza

خروج از نسخه موبایل