اولین بازی های بهینه شده ایکس باکس سری X و S

هنگامی که کنسول های ایکس باکس سری X و S مایکروسافت در تاریخ 10 نوامبر راه اندازی می شوند، بزرگترین مجموعه بازی هایی که تا کنون هر کنسولی در هنگام راه اندازی داشته اند را خواهند داشت.

دلیل آن بسیار ساده است. کنسول های جدید می توانند هر بازی را که در خانواده Xbox One قرار دارد را اجرا کنند؛ از جمله بازی های قابل پخش از طریق برنامه Backward Compatibility که در اصل برای Xbox 360 و حتی Xbox اصلی ساخته شده اند.

مطمئناً بازی هایی وجود دارند که با پیشرفت کنسول ها، به روز رسانی های نسل جدید را بدست می آورند. امروز مایکروسافت لیستی از بازی هایی را که قرار است در روز اول برای ایکس باکس سری X و S بهینه سازی شوند را نشان داده است.

لیست بازی های ایکس باکس سری X و S بهینه شده:

اگر Xbox Game Pass یا Xbox Game Pass Ultimate دارید به این بازی ها دسترسی دارید و برای بسیاری از آنها به روزرسانی رایگان است.

مایکروسافت همچنین اشاره کرد که به زودی بازی های دیگری مانند Call of Duty: Black Ops Cold War ، Destiny 2: Beyond Light ، The Medium و Cyberpunk 2077 ارائه می شوند.

دو کنسول جدید مایکروسافت قرار است در تاریخ 10 نوامبر وارد بازار شوند و اگر هنوز پیش خرید نکرده اید، حتما یک کنسول را انتخاب کنید.

منبع  »  neowin

خروج از نسخه موبایل