بازی های جدید گیم پس ایکس باکس لو رفت

به گفته منبعی که قبلاً عناوین پلی استیشن پلاس را فاش کرده بود،بازی های جدید Ark Survival Evolved، Skul: The Hero Slayer، Dreamscaper، Edge of Eternity، The Last Kids on Earth and the Staff of Doom، Contrast ، Telling Lies در آینده به سرویس گیم پس ایکس باکس پلی اضافه خواهد شد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

عناوین آینده Xbox Game Pass قبل از معرفی رسمی، از جمله Ark Survival Evolved و Skul: The Hero Slayer فاش شده اند.با توجه به تصویر لو رفته، به نظر می رسد نسخه Ultimate Survivor بازی Ark Survival Evolved در اختیار کاربران گیم پس ایکس باکس قرار خواهد گرفت که حاوی بسته های الحاقی است. پیش از این، Mass Effect: Legendary Edition، Outer Wilds، Spelunky 2 و Rainbow Six: Extraction برای کاربران گیم پلی در دسترس بودند.

سرویس Xbox Game در سال 2017 راه اندازی شد و طبق اظهارات رسمی تعداد مشترکین این سرویس تا ژانویه 2022 به 25 میلیون نفر رسید. همانطور که می دانید کاربران این سرویس به بیش از 100 عنوان مختلف و آثار مختلف دسترسی دارند. اولین شخص در روز انتشار در اختیار کاربران این سرویس قرار خواهد گرفت. هزینه دسترسی به این سرویس برای کاربران کنسول ده دلار و برای کاربران رایانه شخصی پانزده دلار است. کاربران بازی Xbox می توانند عناوین آن را از طریق کنسول ها، رایانه های شخصی و بازی های ابری تجربه کنند.

عناوین خروجی گیم پس در این ماه نیز به صورت تدریجی از این سرویس برداشته خواهند شد و لیست آن ها به صورت زیر خواهد بود:

۱۰ ژانویه

۱۵ ژانویه

ایکس باکس گیم پس یک سرویس اشتراکی برای گیمرهای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰ و PC است که در ازای پرداخت حق اشتراک ماهیانه ۱۰ دلار (۸ یورو) امکان دسترسی به کتابخانه ای غنی از بازی های این کنسول ها را به طور رایگان به آن ها می دهد. مایکروسافت از سال گذشته تصمیم گرفت عناوین منتشر شده توسط بخش سرگرمی های خود را همزمان با عرضه جهانی بر روی این سرویس نیز قرار دهد. بنابراین گیمرهای Xbox Game Pass در حال حاضر بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافه به عناوین انحصاری پلتفرم ایکس باکس دسترسی دارند.

خروج از نسخه موبایل