بازی Twin Mirror تنها 75 درصد از بودجه‌ خود را بازگردانده است

بازی Twin Mirror ساخته‌ی استودیوی Dontnod Entertainment، نتوانسته عملکرد تجاری چندان موفقی داشته باشد و تنها 75 درصد از بودجه‌ی خود را بازگردانده است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

این طور که به نظر می‌رسد استودیوی Dontnod Entertainment برنامه‌های زیادی برای آینده دارد. این استودیو قصد دارد تا در سال 2022 روند توسعه‌ی اکشن نقش‌آفرینی بعدی خود را تسریع دهد. آن‌ها هم‌چنین برنامه دارند تا وارد فضای ناشری شوند و وظیفه‌ی انتشار بازی‌های خود و سایر استودیوهای مستقل را بر عهده بگیرند. در همین حال این استودیوی فرانسوی آمار فروش برخی از بازی‌های قبلی خود را منتشر کرده است.

آخرین بازی ساخته شده توسط استودیوی Dontnod Entertainment چیزی نبود جز Twin Mirror. این بازی در بهترین حالت نقدهای متوسطی را دریافت کرد. این بازخورد نه چندان مثبت در آمار فروش بازی هم به چشم می‌خورد، چرا که این استودیو اعلام کرده که این بازی توانسته تنها 75 درصد از بودجه‌ی خود را بازگرداند. Dontnod Entertainment انتظار ندارد که شرایط در آن زمینه چندان بهبود یابد. این استودیو عامل فروش ناامیدکننده‌ی بازی را بسته شدن ناگهانی بازار چین می‌داند.

در طرف مقابل بازی Vampyr را داریم که توسط Focus Entertainment منتشر شده است. این اکشن نقش‌آفرینی که در سال 2018 عرضه شده ظاهرا عملکرد بسیار خوبی را در زمینه‌ی فروش داشته است. Vampyr به تازگی از 2 میلیون نسخه فروش در جهان عبور کرده است. هم‌چنین رایگان شدن این بازی بر روی فروشگاه اپیک گیمز در سال 2021 منجر شده تا بیش از 8 میلیون نفر این بازی را دانلود کنند. آخرین آمار منتشر شده از این بازی در سال 2019 بود که در آن Vampyr به یک میلیون نسخه فروش رسیده بود.

بازی Twin Mirror در حال حاضر بر روی ایکس باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است. Vampyr هم علاوه بر این سه پلتفرم بر روی نینتندو سوییچ هم منتشر شده است.

خروج از نسخه موبایل