طبق گزارش ها، نینتندو سوییچ جدید اوایل سال 2021 وارد بازار می شود

طبق گزارش های جدید روزنامه اخبار اقتصادی تایوان ، مدل جدید نینتندو سوییچ پایان سال 2020 و از اوایل سال 2021 آغاز به کار خواهد کرد. جدیدترین نسخه هیبریدی این کنسول که ظاهراً نسخه حرفه ای این دستگاه خواهد بود دارای نمایشگر با کیفیت بالایی بوده و تعاملی تر خواهد بود، اگرچه جزئیات مربوط به آن هنوز نامشخص است. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

اخبار مربوط به مدل جدید نینتندو سوییچ از اواخر سال 2018 آغاز شد و دوباره در ژانویه سال 2020 ادامه پیدا کرد، Shuntaro Furukawa ، رئیس نینتندو گفت: بازیکنان نباید انتظار داشته باشند نسخه جدید این کنسول قبل از پایان سال به بازار عرضه گردد، همانطور که در اوایل سال 2019 اظهار داشت.

شایعات مربوط به این کنسول جدید ادعای صفحه نمایش بهتر و CPU بالاتر را دارند. برخی از تحلیلگران بر این باورند که صفحه نمایش می تواند حتی به وضوح 4K نیز برسد و برخی دیگر خروجی متوسط 1080p را پیش بینی می کنند.

طبق گزارش ها، نینتندو سوییچ جدید اوایل سال 2021 وارد بازار می شود

زمانی که کلید نینتندو سوییچ در سال 2017 خورده شد ، پلی استیشن 4 پرو بروز عرضه شده بود و Xbox One X طی چند ماه بعد به بازار آمد. هر دو کنسول One X و Pro از فناوری 4K پشتیبانی می کردند و اجرای بازی در کیفیت 1080 / 1440p و فرکانس 60fps بود. نینتندو سوییچ از این دو کنسول عقب مانده و باید این موضوع را جبران کند.

نینتندو سوییچ باید برای حمایت از عناوینی که در نسل بعدی می آیند برخی از پیشرفت های جدی را انجام دهد

از آنجا که در آینده نزدیک PlayStation 5 و Xbox Series X مورد استفاده بازیکنان قرار می گیرد ، این دو دستگاه بسیاری از بازی ها را در کیفیت های 4K60 و 8K120 پشتیبانی خواهند کرد ، مشخص است که دیر یا زود ، نینتندو سوییچ باید برای حمایت از عناوینی که در نسل بعدی می آیند برخی از پیشرفت های جدی را انجام دهد.

منبع » DigitalTrends

خروج از نسخه موبایل