روزانه 100 میلیارد پیام در پیام رسان WhatsApp ارسال می شود

به گفته ویل کاتکارت ، رئیس WhatsApp در فیس بوک ، پلتفرم پیام رسان معروف WhatsApp هر روز نزدیک به 100 میلیارد پیام را در زمان بیماری همه گیر کرونا ارائه می دهد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

امسال همه ما بیش از هر زمان دیگری به پیام رسانی اعتماد کرده ایم تا از حال عزیزانمان مطلع شویم و کار خود را انجام دهیم.

رئیس واتس اپ در ادامه گفت که افتخار می کند که واتس اپ قادر به ارسال روزانه نزدیک به 100 میلیارد پیام است. علاوه بر این ، ویل گفت که “از مسیر پیش رو هیجان زده است”.

به روز رسانی WhatsApp Web

در گزارشی گفته شده است که برنامه پیام رسان واتساپ در حال کار بر روی یک به روزرسانی جدید می باشد که به عنوان یک تسکین اساسی برای افرادی که بسیار زیاد از WhatsApp Web استفاده می کنند عمل خواهد کرد.

به گفته این منبع ، به روزرسانی جدید فقط WhatsApp Webرا هدف قرار می دهد. این به روزرسانی فقط بر روی برقراری تماس های ویدیویی و صوتی به نسخه دسک تاپ آن نیز متمرکز است.

طبق گفته WABetaInfo یک وب سایت طرفداران که به روزرسانی های برنامه پیام رسانی را ردیابی می کند ، پیام رسان WhatsApp در حال بررسی ایده ارائه تماس صوتی و تصویری در چند هفته آینده است ، حتی اگر توسعه در مرحله بتا باشد.

این وب سایت همچنین نحوه عملکرد ویژگی جدید را توضیح می دهد. WABetaInfo گفت هر زمان که کسی تماس بگیرد ، پنجره جداگانه ای در WhatsApp Web باز می شود و از کاربر سوال می شود که آیا می خواهد تماس را بپذیرد یا رد کند.

ویژگی جدید خیلی زود مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

خروج از نسخه موبایل