اپل از جدیدترین آیپد خود به نام iPad Air 4 رونمایی کرد.

iPad Air 4 جدید ممکن است گرانتر از iPad Air 3 باشد، اما می تواند شارژ سریعتر را به همراه داشته باشد


رویداد بزرگ اپل در 15 ماه سپتامبر تقریباً در معرض دید ما قرار دارد، ما انتظار داریم اپل واچ 6 و آیپد ایر 4 (iPad Air 4) را ببینیم و به تازگی با نشت خبر قیمتی جذاب درباره آن تبلت شنیده ایم.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

نشت های خبری از اپل حاکی از وجود دو دستگاه جدید می باشد که با قیمت پیشنهادی 569 دلار، یا 599 دلار برای این iPad Air  شروع می شود.

اپل از جدیدترین آیپد خود به نام iPad Air 4 رونمایی کرد.

پیش از این iPad Air 3 با قیمت 499 دلار / 479 پوند / 779 دلار استرالیا آغاز شده بود، هرچند ممکن است تبلت جدیدتر با گزینه قیمتی بیشتری عرضه شود.

 

بهترین ساعت اپل برای شما چیست؟

توجه داشته باشید که در این توییت اشاره ای به تبلت نشده است، اما متن (توئیت های اطراف) این موضوع را که به تبلت شاره دارد به وضوح مشخص می کند.

قیمت بالاتر از آنچه در گذشته فاش شده است نشان می دهد که iPad Air 4 می تواند شباهت بیشتری به ‘iPad Pro Lite’ داشته باشد، نسبت به خبر های قبلی در خط Air،iPad Airs معمولاً جزء تبلت های میان رده اپل هستند.

شنیده ها حاکی از آن است تلفن هوشمند جدید می تواند دارای طراحی برتر، شارژ سریعتر USB C و چیپ ست خنک کننده باشد، که به نظر می رسد این گوشی فوق العاده عالی است.

با توجه به این سرعت شارژ که فناوری جدید اپل در تبلت های خود به کار برده است، خبرها حاکی از یک محصول جدید دیگر شرکت مانند Apple Watch می باشد.

اپل واچ آبی

در حالی که جذاب ترین خبر در مورد قیمت iPad Air بود، همچنین برخی موارد را در مورد Apple Watch 6 جدید منتشر کردند. یکی از اینها اطلاعات مربوط به سرعت شارژ بود که می تواند به هر دو دستگاه اشاره کند و دیگری مربوط به رنگ بود.

در توییتی خبری منتشر شده به “رنگ جدید برای ساعت اپل” هیچ اشاره ای نشده است، اگرچه به نظر می رسید که منظور همان رنگ آبی اپل واچ می باشد، زیرا این بسیار نزدیک به خبر نشتی از اپل واچ مبنی به رنگ آبی تیره می باشد.

به زودی خواهیم فهمید که خبرهای اپل واچ 6 و آیپد ایر 4 که در رویداد فردا رونمایی می شوند درست بوده یا خیر، بنابراین با ما همراه باشید تا ببینید آیا این نشت ها به درستی ثابت می شوند یا خیر.


منبع: techradar  

خروج از نسخه موبایل