JabberMask ماسک صورت LED دار که صحبت و خنده های شما را نمایش می دهد + ویدئو

با توجه به وضعیت دنیا در حال حاضر، به نظر می رسد ماسک های صورت برای مدتی در زندگی ما حضور دارند. بنابراین می توان از حضور آن ها کمی لذت برد. یک سازنده بازی های Indie اکنون ماسک JabberMask را تولید کرده است؛ ماسکی که با صدا فعال می شود و دارای LED هایی است که صحبت کردن شما را با نمایش یک لب نشان می دهد و یا می تواند در صورت تمایل لبخند بزند یا ایموجی نشان دهند. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

JabberMask که توسط طراح بازی Tyler Glaiel ساخته شده است، شبکه ای از LED های RGB را بر روی خود دارد و از آن می توان برای انتقال چندین پیام مختلف استفاده کرد. شما می توانید یک قلب عاشقانه، یک شکلک یا یک کلمه ساده مانند “NO” یا “OK” را به نمایش بگذارید. برای لبخند زدن سریع، فقط کافیست با لب های خود صدای پاپ را دربیاورید.

 

اما شاید چشمگیرترین نکته ماسک این است که می تواند صدای شما را بلند کرده و دهان مجازی خود را تقریباً هماهنگ با آنچه شما می گویید حرکت دهد. از ویدئوها به نظر می رسد واکنش این ماسک به صدا بسیار سریع باشد. این اثر چیزی شبیه به یک ماپت دیجیتال است.

JabberMask راهی خلاقانه برای دور زدن برخی از موانع ارتباطی جهان COVID-19 است. ما انسان ها موجوداتی پر معنی ای هستیم و بدون آن لبخندهای کوچک دوستانه ای که به یکدیگر می زنیم، آسان است که تصور کنیم همه افراد از ما متنفر هستند. این لبخند دیجیتالی می تواند تا حد زیادی کمک کند.

JabberMask باید کار اصلی خود را به عنوان ماسک نیز انجام دهد. قسمت محافظ یک ماسک پنبه ای ساده است که مطالعات اخیر نشان داده است تقریباً می تواند همانند ماسک های جراحی برای جلوگیری از انتقال ذرات به خوبی کار کند. این بخش را می توان از اجزای الکترونیکی جدا کرد و شست. این ماسک برای اینکه تا حد ممکن سبک باشد و راحت نگه داشته شود، بندها اطراف سر شما بسته می شوند و محفظه باتری درست در پشت قرار می گیرد.

سه نسخه مختلف از JabberMask بسته به اینکه چقدر می خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید وجود دارد؛ JabberMask Lite مدل اصلی با شبکه LED 6 x 6 است که قادر به نمایش دهان متحرک و لبخند است و توسط چهار باتری AAAA تأمین می شود. JabberMask Deluxe دارای یک شبکه LED 8 x 8 و یک باتری قابل شارژ می باشد. و ماسک JabberMask Pro پشتیبانی از ایموجی را فراهم می کند و از طریق یک برنامه Android و iOS کنترل می شود.

قیمت ها از 29 دلار برای Lite و 49 دلار برای Deluxe و 69 دلار برای نسخه Pro شروع شده و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، در ماه می 2021 وارد بازار می شود.

منبع  »  NewAtlas

خروج از نسخه موبایل