ویژگی های جدید واتس اپ برای چت های گروهی و فردی

ویژگی های جدید واتس اپ این هفته منتشر می شود، که شامل سفارشی سازی تصاویر کردن تصویر پس زمینه برای چت های گروهی و فردی و افزودن برچسب های متحرک WHO می باشد. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

پس از افزودن قابلیت پیام های محو شونده، واتس اپ در تلاش است تا پیام های معمولی را به شیوه زیباترو خاطره انگیزتری برای کاربر نمایش دهد. در همین راستا، این اپلیکیشن به تازگی علاوه بر معرفی والپیپرها و استیکرهای جدید، امکان سفارشی سازی چت های گروهی و فردی را نیز فراهم آورده است. در شیوه سفارشی سازی جدید، کاربر می تواند تصویر پس زمینه (یا همان والپیپر) خاص خود را برای هر یک از چت های گروهی یا فردی تنظیم کرده و مود و حالت دلخواه خود را به وجود آورد. این ویژگی به شیوه ای ساده به کاربر کمک می کند تا پیوسته به یاد آورد که با چه کسی در حال گفتگو است.

ویژگی های جدید واتس اپ برای چت های گروهی و فردی

همانطور که می دانید، اپلیکیشن واتساپ در حقیقت به کمپانی فیس بوک تعلق دارد. این برنامه پیام رسان با افزودن رنگ های جدید برای والپیپرهای پیشفرض، انتخاب تصویر پس زمینه را بهبود بخشیده است. واتس اپ همچنین تصاویر متنوع و نمادین جدیدی را از طبیعت و معماری های سراسر جهان اضافه کرده، تا بدین وسیله، پایگاه کاربری 2 میلیارد نفری جهانی و قدرتمند خود را نشان دهد. یکی دیگر از قابلیت های جدید واتس اپ ، طراحی های گرافیکی جدید برای آلبوم های روشن و تیره است.

اگر به قرار دادن استیکر در پیام های خود علاقه مند هستید، بد نیست بدانید که واتس اپ روش ساده ای را برای یافتن آن ها میسر کرده است. اکنون کاربر می تواند با نوشتن متن یا قرار دادن ایموجی، یا جستجو بر اساس دسته بندی، استیکر مورد نظر خود را پیدا کند. بدین ترتیب، کار برای سازندگان استیکرها ساده تر می شود، چرا که می توانند با استفاده از متن یا ایموجی، استیکرهای خود را برچسب گذاری کنند. واتس اپ همچنین یک نسخه متحرک از مجموعه استیکر های بهداشتی محبوب خود به نام Together at Home را به اپلیکیشن اضافه کرده است. قابلیت های جدید واتس اپ در این هفته در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید:

 

 

 

خروج از نسخه موبایل