شبکه 5G کمپانی O2 اکنون در بیش از 100 شهر و روستا موجود است

شرکت O2 اعلام کرده است که شبکه 5G خود را در 108 شهر و روستای انگلیس در دسترس مشتریان است. اعلامیه O2 تنها یک هفته پس از اعلام خبر EE مبنی بر اجرای 5G در مجموع 112 شهر و روستا اعلام شد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

طبق گزارش O2 ، توسعه 5G به این معنی است که مشتریان در چندین مکان از جمله میلتون کینز ، ایپسویچ و چلمزفورد می توانند از امروز از 5G استفاده کنند. O2 گفت با شرکای خود ، نوکیا و اریکسون ، در حال کار برای تحویل 5 جی به نقاط مختلف کشور انگلیس است.

درک مک مانوس ، مدیر ارشد عملیاتی در O2 ، در مورد گسترش ، گفت:

هنگامی که شبکه 5G را در اکتبر گذشته راه اندازی کردیم ، گفتیم که این اولین قدم در سفر است. یک سال بعد ، ما نه تنها از نظر گسترش کار بلکه در ایجاد قابلیت های جدید و واقعی در زندگی روزمره مردم ، پیشرفت خارق العاده ای داشته ایم.

طبق گفته این شرکت ، با توجه به ویروس کرونا ، افراد زیادی مجبور به ماندن در خانه شده اند و نیاز به 5 جی داشته اند. برای اثبات حرف خود ، O2 گفت که با افزایش تقاضا برای اتصال ، باید خدمات اینترنت همراه خود را در 91000 کد پستی تقویت کند. مصرف داده ها در تعدادی از شهرها در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته تا 50٪ جهش یافت و ماه گذشته نشان داد که یک پنجم مشاغل انگلستان برای زنده ماندن در طول همه گیر شدن ویروس کرونا به داده های تلفن همراه اعتماد می کنند.

اگر مشتری O2 هستید و می خواهید 5G در منطقه شما موجود باشد یا نه ، کافی است به Coverage Checker O2 مراجعه کرده و کد پستی خود را وارد کنید.

بیشتر بخوانید:

منبع: neowin

خروج از نسخه موبایل