درباره نبض دیجیتال

نبض دیجیتال جدیدترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی فناوری است و با پروانه‌ی فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی به همین نام در زمینه‌ی فن‌آوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است. نبض دیجیتال فروردین ماه 1399 شروع به کار کرد و یکی از جدیدترین رسانه ها برای رویدادهای تکنولوژی ، بررسی گجت‌ ها، معرفی محصولات جدید و مقالات راهنمای خرید برای کاربران ایرانی است.

نبض دیجیتال، بعنوان ناشر مستقل فناوری برتر جهان، یک برند چندرسانه ای است که کاربران را به سمت بهترین محصولات و خدمات روز راهنمایی می کند و با جدیدترین اطلاعاتی که در اختیار کاربران می گذارد به زندگی آتی آنها شکل می دهد. ما می خواهیم ایده های خارق العاده ای که جهان را به جلو می راند را به همه نشان دهیم.

نبض دیجیتال تنها یک پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی در زمینه فناوری نیست بلکه تلاشی است برای توسعه سبک زندگی دیجیتالی. از گجت‌ ها گرفته تا خودرو از کسب‌و کار گرفته تا شبکه‌های اجتماعی همه در این قلمرو گسترده از زندگی جدید هستند.

نبض دیجیتال، بر آن است كه به اطلاع‌رسانی جامع و حرفه‌ای در زمينه فناوری ارتباطات و اطلاعات بپردازد و با نگاهی دقيق‌تر و همه‌جانبه و با كمك كارشناسان و متخصصين و ياری دست‌اندركاران به پركردن خلاء موجود در اين حيطه بپردازد.

نبض دیجیتال نه تنها تلاش می‌کند در گام بعدی، دامنه و تنوع نوشته‌هایش را با محوریت فناوری به عرصه‌های جدیدی از زندگی گسترش دهد بلکه همچنان خواهد کوشید در عصر جدیدی از حیات کشورمان بیشتر و بهتر در قلب رویدادهای تکنولوژی ایران و جهان حضور داشته باشد. با ما همراه باشید تا با یکدیگر مرزهای جدیدی از حیات مدرن و دیجیتالی را تجربه کنیم.

ما مقالات طولانی را دوست داریم چون در آن شما می توانید مسائل را به درستی تجزیه و تحلیل کنید. ما به نظرات خوانندگان خود احترام گذاشته و برای آنها ارزش قائل هستیم و از اطلاعاتی که در اختیارمان می گذارید به گرمی استقبال می کنیم.

نبض دیجیتال سبک زندگی بازی خودرو اتومبیل ماشین

دکمه بازگشت به بالا