خودرومعرفی و بررسی

دوچرخه‌های الکتریکی دوکاتی اسکرمبلر جایگزین مناسب خودرو های درون شهری

با توجه به آلودگی هوا در شهر های بزرگ دولت ها به فکر جایگزین کردن وسیله نقلیه پاک به جای خودرو های بنزینی شدند به همین منظور دوچرخه های برقی در سال‌های اخیر جایگاه خاصی را در حمل و نقل شهری بدست آوردند. در این میان، شرکت‌هایی شکل گرفته‌اند که با طراحی‌های مدرن محصولات خود، سعی در به‌دست آوردن بازار را دارند. با توجّه به اهمیت موضوع، دوکاتی اسکرمبلر دست به طراحی دوچرخه‌های الکتریکی برای به دست آوردن بازار زده است.

دوچرخه‌های الکتریکی دوکاتی اسکرمبلر به خاطر ویژگی‌هایی همچون ابعاد کوچک، استایل رترو و قیمت نسبتاً پایین مورد توجه جوانان قرار گرفته است.

دوچرخه‌های الکتریکی دوکاتی اسکرمبلر جایگزین مناسب خودرو های درون شهری

به همین خاطر انتظار داشتیم دوچرخه جدید ای اسکرمبلر که نسخه تمام الکتریکی از مدل درون‌سوز اسکرمبلر بوده قیمتی مشابه دیگر مدل‌ها داشته باشد اما این‌گونه نیست زیرا ای اسکرمبلر یک دوچرخه الکتریکی است که توسط دوکاتی و توک ای بایکس عرضه شده است.

دوکاتی ای اسکرمبلر به عنوان یک وسیله نقلیه پاک همدم ایده آل برای جاده‌ها یا حمل و نقل شهری مطرح شده و یک دوچرخه الکتریکی با کمک پدال است که طبق گفته سازندگان تمامی نیازهای استفاده روزمره را برآورده کرده و به کاهش آلودگی هوا کمک می کند. این دوچرخه برای کاربری شهری و جاده‌های باز طراحی شده است.

حمل و نقل آلودگی هوا دوکاتی اسکرمبلر

دوکاتی می‌گوید ای اسکرمبلر همان تجربه سواری نسخه‌های عادی را به لطف مرکز ثقل پایین و ژئومتری فریم ارائه می‌کند. ما مطمئنیم مالکان دوچرخه‌های استاندارد اسکرمبلر نظرات متفاوتی دراین‌باره خواهند داشت. این کمپانی ایتالیایی همچنین اعلام کرده صندلی تلسکوپی این دوچرخه باعث افزایش راحتی شده و دوچرخه‌سوار به راحتی می‌تواند توقف کرده و از آن پیاده شود.

وسیله نقلیه پاک دوچرخه های برقی

نیروبخش این دوچرخه الکتریکی باتری ۵۰۴ وات‌ساعتی است که نیروی الکتریسیته خود را به پیشرانه ۲۵۰ واتی شیمانو E7000 می‌دهد. البته شعاع حرکتی این دوچرخه اعلام نشده است. محصول موردبحث از قطعات سطح بالایی همچون فریم آلومینیومی، گیربکس NX یازده سرعته، ترمزهای ۴ پیستونی Sram و همچنین لاستیک‌های پیرلی سایکل ای GT سود می‌برد. ای اسکرمبلر همچنین دارای لوازم جانبی موردنیاز برای استفاده روزمره از جمله کیف حمل وسایل، گلگیر و چراغ‌های گردش است.

قیمت ای اسکرمبلر از ۳۶۹۹ یورو در اروپا شروع می‌شود. قیمت این دوچرخه نصف قیمت ارزان‌ترین موتورسیکلت دوکاتی اسکرمبلر یعنی Sixty2 با قدرت ۳۹ اسب بخار است. البته مقایسه این دو محصول با یکدیگر محلی از اعراب ندارد.

منبع: pedal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا