خودرو

نسخه سفارشی جدیدی از تویوتا RAV-4 هیبریدی

نسخه سفارشی جدیدی از تویوتا RAV-4 هیبریدی

تویوتا راو فور یک خودروی شاسی‌بلند شرکت تویوتای ژاپن است. این خودرو برای مشتریانی طراحی شده‌است که خواهان مزایای خودروهای شاسی بلند همچون محل بار زیاد، دید خوب، و آپشن چهار چرخ بوده و نیز خواهان مزایای اتومبیل‌های سواری همچون مانور پذیری و مصرف سوخت پایین هستند. تا کنون پنج نسل از این خودرو ساخته و عرضه شده‌است. شرکت تویوتا در حال عرضه نسخه سفارشی جدیدی از راو ۴ (RAV-4) هیبریدی در اروپاست. این خودرو بلک ادیشن نام داشته و خب نام خودرو گویای همه‌چیز هست!

نسخه سفارشی جدیدی از تویوتا راو فور RAV-4 هیبریدی

این نسخه سیاه‌رنگ از شاسی‌بلند هیبریدی ژاپنی‌ها دارای رنگ بدنه مشکی میدنایت، جلوپنجره، سپرها، پوشش آینه‌ها، فلاپ ها و اسپویلر عقب می‌باشد.

نسخه سفارشی جدیدی از تویوتا RAV-4 هیبریدی

تویوتا راو ۴ (RAV-4) هیبرید بلک ادیشن همچنین از رینگ‌های ۱۹ اینچی مشکی استفاده کرده و حتی حسگرهای دنده‌عقب آن نیز به همین رنگ درآمده‌اند تا خللی در طرح یک دست راو ۴ ایجاد نشود. در واقع تنها بخش غیر مشکی بدنه این خودرو نشان کرومی تویوتا در بخش جلوست.

نسخه سفارشی جدیدی از تویوتا راو فور RAV-4 هیبریدی

همین طرح به کابین نیز سرایت کرده است. وقتی وارد کابین شوید شاهد پوشش چرم مشکی روی صندلی‌ها، دوخت های خاکستری و پوشش سقف و تریم کابین تیره‌رنگ خواهید بود.

خودرو راو فور

تویوتا راو فور ۴ (RAV-4) هیبرید بلک ادیشن بر پایه تریم استایل این خودرو بنا شده و از تجهیزاتی همچون دوربین ۳۶۰ درجه، حسگرهای پارک یاد شده، آینه عقب دیجیتال، سیستم صوتی JBL با نه بلندگو، رادیو DAB و شارژ بی‌سیم گوشی هوشمند سود می‌برد. این شاسی‌بلند همچنین از اپل کارپلی، اندروید اتو و بسته ایمنی تویوتا برخوردار شده است.

خودرو

نیروبخش تویوتا RAV-4 هیبریدی پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری الکتریکی شده با قدرت ۲۱۵ اسب بخار در نسخه دیفرانسیل جلو و خروجی ۲۱۹ اسبی در نسخه چهار چرخ محرک است. این پیشرانه با یک گیربکس CVT همکاری کرده و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۸.۱ ثانیه‌ای را بر جای می‌گذارد.

 

منبع: pedal

دیدگاهتان را بنویسید