خودرو

نگاهی گذرا به خودرو MDX و TLX جدید، محصول شرکت Acura

برند Acura در حال احیای مجدد است. این برند تجاری و قدیمی مربوط به دهه 1990 و اوایل دهه 2000 اخیراً راه خود را از دست داده بود، اما بزودی شاهد تغییرات خوبی هستیم. هفته گذشته شاهد Acura TLX کاملاً جدید بودیم که در یک پلتفرم اختصاصی Acura ، محصولی با محکم ترین ساختار بدنه توسط این خودروسازی عرضه شد. همه فناوری و طراحی های هیجان انگیز می توانند به راحتی در Acura MDX جدید از جمله سیستم عامل ، موتورها و سیستم تعلیق معنا پیدا کنند.

Acura MDX که در یک ویدئویی توسط تیم Allcarnews منتشر شده نشان می دهد که با طراحی ظاهری اصلی آن تفاوت چندانی نخواهد داشت ، با این حال ، نکات قابل استفاده در مورد اگزوز چهارگانه برای ما کافی است تا بفهمیم ساخت خودرو چگونه پیش می رود.
MDX و TLX دارای سیستم عامل ، موتور ، فناوری و … مشترک زیادی دارند. این دو قلوهای برادر به Acura این امکان را می دهند تا ضمن بهبود هر دو وسیله نقلیه ، هزینه های مهندسی را در مدل های بیشتر کاهش دهد.
از آنجا که TLX عصر کاملا جدیدی را برای Acura نشان می دهد ، MDX دقیقاً بعد از TLX است و آماده جلب رضایت کلیه خریدارانی که تمایلی به Acura سدان ندارند می باشد.

MDX وسیله نقلیه محکم و تقریبا بزرگ و با قابلیت کنترل عالی در مقایسه با TLX است. این قضیه قطعاً بر دینامیک رانندگی تأثیر خواهد گذاشت ، لیکن همانطور که بسیاری از تولید کنندگان ثابت کرده اند ، امکان ساخت SUV ( وسیله نقلیه ورزشی ) با دینامیک عالی رانندگی وجود دارد.
اطلاعات نهایی قدرت توربوشارژ این خودرو ها هنوز منتشر نشده است اما ما مطمئن هستیم که لذت بیشتری در رانندگی با TLX یا MDX با شماست.

از آنجا که برند خودروسازی Acura به ریشه های ورزشی خود باز می گردد ، بسیار هیجان زده می شویم ازینکه ببینیم این برند چه تولیدات دیگری را به بازار عرضه خواهد کرد.

 

منبع: motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا