خودرومعرفی و بررسی

سریعترین خودرو الکتریکی موجود در جهان

وسایل نقلیه برقی لزوماً برای عملکردشان شناخته نشده اند. این خودرو ها به دلیل کارآیی شان ممکن است از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند. نبض دیجیتال قصد دارد سریعترین خودرو الکتریکی را بین ده خودرو برتر موجود بر اساس مشخصات محصول و تست های انجام گرفته توسط شخص ثالث را بازگو کند.

 

10- 2019 BMW i3

BMW i3 یک خودرو الکتریکی منحصر به فرد و در واقع یک وسیله نقلیه همه کاره است که به اندازه کافی کوچک و می تواند یک ماشین شهری عالی باشد که هنوز هم یکی از سریعترین وسایل نقلیه برقی است. انتظار می رود که در کمتر از 7 ثانیه از 0 به 60 مایل در ساعت برسد، به خصوص اگر مدل “i3s” اسپرت را انتخاب کنید.

قیمت ها از 44450 دلار شروع می شود و خریداران می توانند از اعتبار مالیاتی فدرال 7،500 دلاری استفاده کنند.

سریعترین خودرو

 

9- 2020 Chevrolet Bolt EV

شورولت بولت EV یکی دیگر از هاچ بک های کاملاً برقی است که نسبت به BMW چند مزیت اساسی نظیر قیمت بسیار ارزانتر و مدت نگهداری شارژ بیشتر را داراست. اگرچه سریعترین وسایل نقلیه برقی امروزه وسایل نقلیه لوکس هستند، اما این Chevy کوچک در کمتر از هفت ثانیه از صفر به 60 می رسد. رانندگی سریع و سرگرم کننده ای را می توان با این خودرو تجربه کرد.

خودرو الکتریکی سریعترین

 

8- 2019 Audi e-tron

آئودی e-tron کاملاً جدید و ساخت سال 2019 یک کراس اوور لوکس با اندازه متوسط است که در بازار به عنوان یکی از سریعترین وسایل نقلیه برقی به شمار می رود. این وسیله نقلیه نسبتا بزرگ و لوکس که پنج نفر گنجایش دارد می تواند در کمتر از شش ثانیه از 0 تا 60 مایل در ساعت حرکت کند.

سریعترین خودرو الکتریکی موجود در جهان

 

7- 2020 Mercedes-Benz EQC

کراس اوور لوکس مرسدس بنز EQC 2020 جزء سریعترین وسایل نقلیه برقی موجود خواهد بود. مانند آئودی e-tron ، از نظر بینندگان می تواند به عنوان یک کراس اوور بنزینی به چشم بیایید، بدون اینکه نشانه های ظاهری ای از الکتریکی بودن را فریاد بزند البته این خودرو کمی از e-tron کوچکتر است. مرسدس کمتر از پنج ثانیه از 0 تا 60 مایل در ساعت حرکت می کند.

سریعترین خودرو الکتریکی موجود در جهان

 

6- 2020 Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace یک کراس اوور برقی آینده نگر است که دارای سقف کوتاه ، چرخ های بزرگ و قسمت جلوی آن کوچک و گیرا است. اگرچه بیش از یک سال است که در بازار به فروش می رسد، اما هنوز سریع تر از رقبای جدید و آینده خود یعنی آئودی و مرسدس بنز  است. I-Pace در محدوده 4 ثانیه می تواند از 0 تا 60 مایل را در ساعت بدست آورد.

سریعترین خودرو موجود در جهان

 

5- 2020 Aston Martin Rapide E

در حالی که افراد زیادی از سریعترین وسایل نقلیه الکتریکی هاچ بک و یا کراس اوور استفاده می کنند، مدل جدید استون مارتین رپید E جدید دارای سبک ، کارایی و مدل انحصاری خاصی است. این خودرو یک نسخه تمام الکتریکی از سدان اسپرت چهار درب ساخت این شرکت است، Rapide در دو مدل موتور الکتریکی و بنزینی استاندارد V12 تولید شده است. استون مارتین می گوید Rapide E می تواند در کمتر از 4 ثانیه از 0 تا 60 شتاب بگیرد و به ازای هر بار شارژ حدود 200 مایل برود.

سریعترین خودرو الکتریکی موجود در جهان

 

4- 2020 Porsche Taycan

پورشه تمام الکتریک قطعا یکی از سریعترین خودرو های برقی موجود در بازار است. پورشه تایکان جدید 2020 یک سدان چهار درب است که می تواند در کمتر از 3.5 ثانیه 60 مایل در ساعت را تجربه کند.

سریعترین خودرو موجود در جهان

 

3- 2019 Tesla Model 3

تسلا اولین شرکتی بود كه اتومبیلهای برقی را به خودرو های پرمخاطب با بازده بالا تبدیل كرد و سه محصول فعلی آن سریعترین خودرو های برقی حال حاظر محسوب می شوند. کمترین سرعت این مدل ها سدان کامپکت تسلا مدل 3 ، ارزان ترین وسیله نقلیه این برند است. تسلا می گوید که مدل 3 با انتخاب اندازه باتری و تقویت کارایی توانسته از 0 تا 60  را در 3.2 ثانیه حرکت کند.

سریعترین خودرو الکتریکی موجود در جهان نقلیه

 

2- 2019 Tesla Model X

کراس اوور لوکس تسلا مدل X دومین خودرو الکتریکی سریع این شرکت است. مدل X همچنین تنها خودروی تمام الکتریکی که دارای سه ردیف صندلی است و مجهز به ویژگی های منحصر به فرد فوق العاده ای همچون درب های پشتی قوس دار است. مانند سایر محصولات تسلا ، مدل X می تواند 0-60 را در 2.7 ثانیه ای حرکت کند.

سریعترین خودرو الکتریکی موجود در جهان

 

1- 2019 Tesla Model S

تسلا مدل S شاید به اندازه یک پورشه جدید یا استون مارتین در چشم نباشد و فضای داخلی آن ممکن است دقیق ساخته نشده باشد. اما می تواند 0 تا 60 مایل در ساعت را در 2.4 ثانیه بدست آورد.

سریعترین خودرو الکتریکی موجود در جهان وسایل نقلیه برقی لزوماً برای عملکردشان شناخته نشده اند. این خودروها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند سریعترین

 

 

منبع: car

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا