بازی

استودیوی راکستیدی از سری جدید بازی Suicide Squad رونمایی می کند

استودیوی راکستیدی از سری جدید بازی Suicide Squad رونمایی می کند

استودیوی راکستیدی از برنامه هایی برای انتشار یک بازی ویدیویی جدید در سری Suicide Squad پرده برداری کرد. راکستیدی جزئیات مربوط به بازی جدید Suicide Squad را در رویداد DC Fandome در تاریخ 22 اوت به اشتراک خواهد گذاشت. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

برای اولین بار شایعاتی درباره عنوان جدید Suicide Squad در زمان انتشار Batman: Arkham Origins توسط WB Games مونترال در سال 2013 شنیده شد.
بازیکنانی که این بازی را تمام کردند و تیتراژ پایانی آن را تماشا کردند به یک صحنه برخوردند که نشان داد آماندا والر از دث استروک خواست که به Suicide Squad بپیوندد.
با این حال ، این موضوع هیچ اشاره ای به بازی احتمالی Suicide Squad در زمان انتشار 2015 Batman: Arkham Knight نکرد.

استودیوی راکستیدی از سری جدید بازی Suicide Squad رونمایی می کند

از آن زمان ، تاکنون بحث زیادی در مورد انتشار نهایی Suicide Squad نشده است.
تا اینکه در ماه ژوئن ، پس از کشف این موضوع که راکستیدی چندین دامنه از جمله SuicideSquadGame.com و GothamKnightsGame.com را ثبت کرده است ، همه را شگفت زده کرد.

ناظران این صنعت در آن زمان گفتند: دامین دیگری به نام SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com ، می تواند نکاتی را در مورد ارائه بازی نهایی به ما بدهد.
یوروگیمر همچنین به منابعی اشاره کرد که گفته اند Rocksteady به طور جدی در حال انتخاب عنوان Suicide Squad Kill the Justice Justice برای این بازی است.

اگرچه راکستیدی جزئیات بیشتری را هنوز ارائه نداده است ، اما به نظر می رسد تصویری که نقش برجسته روی سر سوپرمن را نشان می دهد ، عنوان بازی پیشنهادی را تایید می کند.

بازی جدید Suicide Squad تنها عنوانی نیست که در دنیای کمیک های DC در DC Fandome رونمایی شده باشد.
در طی چند هفته گذشته ، گزارش های متعددی اعلام شده است WB Games مونترال در حال کار بر روی یک بازی ویدیویی جدید بتمن است که در دنیای Arkham تنظیم شده و در این نمایش شروع کار خود را اعلام خواهد کرد.
WB Games مونترال با انتشار تصاویری از بازی در توییتر و اینستاگرام انتشار این بازی را تایید کرد.
هر یک از پست های منتشر شده در رسانه های اجتماعی با عنوان “شوالیه را تصرف کن” آمده است.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی عناوین DC کار خود را شروع خواهند کرد.
با این حال ، با آمدن PlayStation 5 و Xbox Series X جدید در این فصل تعطیلات ، فرصت خوبی است که این عناوین در کنسول های نسل بعدی در دسترس باشند.
این که آیا این بازی ها در کنسول های نسل فعلی در دسترس خواهند بود ، هنوز مشخص نیست.

منبع|» DigitalTrends

دیدگاهتان را بنویسید