بازی

اولین به روزرسانی بازی پر طرفدار Grounded در این ماه آغاز می شود

بازی پر طرفدار و معروف Grounded در آغاز این ماه به روز رسانی میشود.Obsidian’s Grounded یکی از معروفترین و  پر طرفدار بازی های سبک RPG میباشد.بعد از اینکه اولین نسخه بازیObsidian’s Grounded برای ویندوز رونمایی شد همراه با اشکال در اجرا و حرکت در بازی بود و به روز رسانی هم نداشت اما اکنون نگرانی برای گیمر های سبک RPG با بروزرسانی جدید از بین رفته است.

اولین به روزرسانی بازی پر طرفدار Grounded در این ماه آغاز می شود

Grounded به روزرسانی های ماهانه را ارائه خواهد داد، و اولین نسخه به روزرسانی آن در تاریخ 27 آگوست انجام می شود.کارگردان آدام برنکنک در یک پیام ویدیویی در زمان شروع بازی تأیید کرد:هدف ما این است که هر ماه چیزهای جدیدی برای دیدن و انجام آنها داشته باشیم – محیط های جدید برای کشف، موجودات برای تسخیر، گزینه هایی برای ساختمان،پایه، مواد استفاده شده و… را به روزرسانی کنیم.

دقیقاً آنچه انتظار داشتیم در اولین به روزرسانی دیده می شود،هرچند برنانک تأیید می کند که زنبورها و پشه ها در “به روزرسانی بعدی” و سایر حشرات در حال پرواز در راه هستند. به روزرسانی های آینده ممکن است مواردی مانند شنا را نیز شامل شود.برنکه می گوید بروزرسانی های جدید شامل “انجام کارهای بیشتر در آب و جاهای دیگر” هستند.

درباره این بازی
جهان مکانی گسترده، زیبا و خطرناک است – به خصوص وقتی که به اندازه مورچه کوچک شده اید. در این بازی ماجراجویی اول شخص چند نفره برای بقا با هم کاوش کنید، بسازید و زنده بمانید. آیا می توانید در کنار انبوهی از حشرات غول پیکر، برای زنده ماندن از خطرات حیاط خلوت پشت سر هم جنگ کنید؟
بازی های سبک RPG
در این بازی در دنیای پر هیجان کاوش کنید، جایی که زندگی حشرات نسبت به اقدامات شما واکنش نشان می دهد.
به روز رسانی-اولین به روزرسانی بازی پر طرفدار Grounded در این ماه آغاز می شود
پناهگاه ها و ابزارها برای بقای شما بسیار مهم هستند. پایگاه های حماسی بسازید تا از شما و چیزهای خود در برابر حشرات و عناصر محافظت کنید. سلاح های دستی، ابزار و زره پوش، به شما امکان می دهد تا بهتر بجنگید، کاوش کنید و زنده بمانید.

Grounded patch 0.1.1 که هفته گذشته راه اندازی شده است، با پیشرفت های زیادی در میزبانی و پیوستن به بازی های آنلاین سایر اشکالات را حل نموده است.

RPG

نظرات خود را در مورد بروز رسانی جدید بازی از شکل گیری تاکنون را بررسی کنید و با ما در nabzedigital در میان بگزارید.

با رفتن به صفحات اینستاگرام با ما در گفتگو شرکت کنید. برای به روز ماندن با آخرین راهنماهای بازی PC، اخبار و نظرات، nabzedigital را در توییتر دنبال کنید.

منبع:pcgamesn

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا