بازیمعرفی و بررسی

بازی سام ماجراجو 4 برای گیمر های خاص پسند

بازی مهیج سام ماجراجو 4 ( Serious Sam 4 ) به وسیله استودیوی Croatian studio ساخته شده و توسط Devolver Digital نیز منتشر شده است. این بازی قسمتی از Serious Sam و ادامه بازی Serious Sam 3: BFE که مناسب پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان است و نبض دیجیتال قصد دارد به معرفی کامل این بازی بپردازد.

ساخت و معرفی بازی سام ماجراجو 4 در آوریل 2018 با نام بازی Serious Sam 4: Planet Badassبه طور رسمی اعلام شد. تاریخ انتشار بازی Serious Sam 4نیز در آگوست سال 2020 (مرداد-شهریور 99) برای مایکروسافت ویندوز و استادیا خواهد بود. همچنین عرضه و معرفی این بازی برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در سال 2021 خواهد بود.

در تاریخ 25 سپتامبر 2015 (3 مهر 1394) Croteam اعلام کرد که Jonas و Verena Kyratzes داستان بازی سام ماجراجو 4 را خواهند نوشت که اتفاقات آن بر روی زمین تنظیم شده و با توجه به اتفاقاتی است که در انتهای بازی سام ماجراجو 3 در زمین رخ داده است. این گفته بعداً توسط Croteam در تاریخ 25 دسامبر مورد تأیید قرار گرفت و حاکی از آن است که بازی Serious Sam 4 ادامه جذابی از بازی سام ماجراجو 3 خواهد بود.

بشریت تحت محاصره کامل نیروی ویرانگر است که تمدن بشریت را رو به نابودی می‌برد. آخرین تلاش و امید باقیمانده در برابر این تهاجم، نیروی دفاعی زمینی است که توسط سام ماجراجو و تیم بسیار مسلح و کماندو به رهبری او قرار گرفته است. مهاجمان بیگانه نیز با برخی نیروها و تغییرهای جدید برمی‌گردند که دارای اسلحه‌های ویرانگری نیز هستند. در نتیجه برای از بین بردن آنها، اسلحه‌های خود را برای هر موقعیتی به درستی انتخاب کنید. همچنین اسلحه‌های خود را به‌روز کنید و از زیبایی پرتاب موشک‌های مرگبار و پرقدرت بر روی دشمنان لذت ببرید.

بازی سام ماجراجو 4 برای گیمینگ های خاص پسندشخصیت‌های اصلی بازی مهیج Serious Sam 4 نیز شامل هلفایر، جونز، منتال (که دیده نمی‌شود)، کوین، رودریگز و سام استون (سام ماجراجو) است. تاکنون مشخص شده است که بازی سام ماجراجو 4 شامل برخی چهره‌های قدیمی از دشمنان خواهد بود، اما همه شخصیت‌های کلاسیک را شامل نمی‌شود. هنوز تأیید نشده است که آیا این بازی تغییرات جدیدی در دشمنان کلاسیک را ارائه می‌دهد یا خیر، اما می‌توان گفت که بیشتر دشمنان بازی Serious Sam 3: BFE به همراه تعدادی از دشمنان بازی Sam VR: The Last Hope در این عنوان وجود خواهند داشت.

اسپرینت (سریع دویدن)، مناظر آهنی و بارگیری مجدد از بازی سام ماجراجو 3 در بازی Serious Sam4 نیز وجود خواهد داشت. سریع دویدن درواقع بخشی جدایی ناپذیر از گیم‌پلی تمامی سری‌های این بازی است و بازی سام ماجراجو 4 نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین به احتمال زیاد این بازی از نسخه به‌روزشده Serious Engine استفاده خواهد کرد. طبق گفته توسعه‌دهندگان Croteam، گیم پلی بازی سام ماجراجو 4 نسبت به بازی‌های قبلی بسیار چالش‌برانگیزتر خواهد بود.

شخصیت‌های اصلی بازی مهیج سامبازی مهیج سام ماجراجو 4 شامل تمام بازی‌های ارائه شده در سری‌های Sam HD و Serious Sam VR و همچنین Serious Sam 3 می‌شود و هنوز تصمیمی گرفته نشده است که موارد جدیدی در این مورد وجود داشته باشد یا خیر. همچنین گنج‌های مختلفی که در بازی Serious Sam Classics: Revolution (همانند مناطق کنترل) وجود داشتند را در بازی Serious Sam 4 خواهید داشت. نقشه‌های تأیید شده برای بازی سام ماجراجو 4 نیز عبارتند از Desert Temple و Brkeen Chevap و همچنین Little Trouble. امکان بازیابی چند نقشه قدیمی دیگر نیز وجود دارد. همچنین نقشه‌های جدید دیگری در کنار این نقشه‌ها وجود خواهند داشت. علاوه براین، بازی سام ماجراجو 4 در چندین مکان مختلف برگزار می‌شود و تاکنون مکان‌های تأیید شده شامل مناطق روستایی فرانسه، یونان، روسیه، ایتالیا و کوهستان وزوو است. سایر مکان‌ها هنوز ناشناخته‌اند.

Serious Sam 4همچنین نقشه‌ها بسیار بزرگتر از بازی‌های قبلی خواهند بود. محیط‌هایی نیز در مقیاس بزرگ در این بازی مشاهده خواهید کرد که از جستجوگرهای اختیاری، اسرار و موارد دیگری استفاده می‌کنند، اما گیم‌پلی بازی همچنان مانند سایر بازی‌ها خواهد بود. از آنجا که عبور و مرور در این محیط با پای پیاده بسیار سخت و دشوار خواهد بود، وسایل نقلیه‌ای همچون موتور سیکلت در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید نقشه‌های بزرگ را آسان‌تر طی کنید. شما می‌توانید با 3 دوست دیگر خود به صورت آنلاین بازی کنید، مسئولیت‌های مختلف را پشت سر گذاشته و هیجان بازی را با دوستان خود شریک شوید.

منبع: plaza

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا