بازی

بازی Age of Empires III: Definitive Edition برای Pc به زودی منتشر می شود

بازی Age of Empires III: Definitive Edition برای Pc به زودی منتشر می شود

بازی Age of Empires III یک گیم ویدیویی استراتژی در زمان واقعی است که توسط استودیوی Ensemble Studios شرکت مایکروسافت تولید و توسط Microsoft Game Studios منتشر شده است. نسخه PC در 18 اکتبر 2005 در آمریکای شمالی و 4 نوامبر 2005 در اروپا منتشر شد. Remaster با عنوان Age of Empires III: Definitive Edition قرار است در 15 اکتبر سال 2020 اکران شود.

درحالی که گرافیک و عملکرد بازی‌های کامپیوتری (Pc) روز به روز بهتر و بهتر می‌شود، یک چیز هرگز تغییر نمی‌کند و آن Age of Empires است. درحالی که ما هیچ خبر جدیدی در رابطه با Age of Empires IV در مراسم Gamescom Opening Night Show نشنیدیم، اخباری جدید در رابطه با تغییراتی محسوس در این سری بازی عظیم به گوشمان رسید. بازی Age of Empires III: Definitive Edition در ماه اکتبر برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

بازی Age of Empires III که در سال 2005 به بازار عرضه شده بود، تغییراتی را به خود دید که شامل اضافه شدن ویژگی‌های جدید به بازی می‌شد. شهرهایی که از لحاظ اندازه، بزرگترین مقیاس را در برابر نسخه‌های پیشین داشتند و به بازیکنان اجازه گسترش شهرها و البته تسلط و حکمرانی بر دنیا را می‌دادند.

به سال 2020 می‌آییم و نگاهی به بازی Age of Empires  می‌اندازیم که شامل تمامی بسته‌های الحاقی نسخه اصلی بازی به همراه محتوای جدید است. این گیم استراتژی بطور کامل مدرن شده و کیفیت 4K Ultra HD که فوق‌العاده چشم‌نواز است را روبروی دیدگان شما قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که در تریلر عرضه‌شده از این بازی، به ما اجازه شنیدن صداهای بازی داده نشد، با این حال می‌توان مطمئن بود که از این نقطه نظر، سال 2020 بر سال 2005 غلبه می‌کند.

بازی Age of Empires III: Definitive Edition استراتژی گیم

در بازی Age of Empires III: Definitive Edition به بازیکنان اجازه داده شده در قالب دو امپراطوری جدید اینکا و سوئدی‌ها بر جهان غلبه کنند. همچنین، ما شاهد دو حالت جدید در این بازی هستیم. اولین حالت نبردهای تاریخی (Historical Battles) است که بازیکنان در نبردهایی بر اساس واقعیت و سناریوهای ازپیش تعیین‌شده به جنگیدن می‌پردازند. دومین حالت هنر جنگ (The Art of War) است که هدفش رویارویی کهنه‌کاران با چالش‌هایی متفاوت است.

بدون شک علاقه‌مندان زیادی منتظر اخبار تازه از این سری بازی بوده‌اند و حال کم و بیش به آنچه طلب کرده بودند، دست یافتند. تمامی محتوای گفته‌شده بازی Age of Empires III: Definitive Edition در تاریخ 15 اکتبر برابر با 24 مهر از طریق فروشگاه استیم، فروشگاه ویندوز و Xbox Game Pass قابل دسترسی است.

 

منبع: plaza

دیدگاهتان را بنویسید