بازی

بازی Apex Legends 2020 گام بزرگ بعدی شرکت EA در بخش موبایل

الکترونیک آرتز – EA – در حال روی آوردن هرچه بیشتر به بازی های موبایل است. و می تواند بزرگترین گام خود را امسال با بازی Apex Legends داشته باشد.

اندرو ویلسون ، مدیرعامل این شرکت ، در گفتگو با فایرساید EA در مورد این موضوع بیان می کند: انتظار دارد که Apex Legends تا پایان سال جاری بصورت پیش نمایش عرضه شود، به این معنی که احتمالاً برای دستگاه های تلفن همراه به صورت بتا منتشر می گردد.
ویلسون دقیقاً نگفته است که این بازی چه زمانی برای موبایل و برای کدام سیستم عامل (iOS ، Android یا هر دو) شروع به کار می کند.

بازی های موبایل Plants vs Zombies 3 شرکت EA ابتدا با بهبود پایداری و رفع اشکالات در فیلیپین و بعدا در سایر کشورها منتشر شد. این روش می تواند الگوی EA برای بازی Apex Legends نیز باشد.

بازی های موبایل Plants vs Zombies 3 شرکت EA

ویلسون افزود: EA ، شش یا هفت بازی موبایل دیگر در مراحل مختلف شروع یا تولید و یا در مرحله نهایی دارد. او مشخص نکرد که نام این بازی ها چیست اما گفت EA نسبت به بخش موبایل خود احساس خیلی خوب و امیدوار کننده ای دارد.

در حالی که EA بیشتر به دلیل موفقیت در کنسول و رایانه های شخصی شناخته شده است اما این شرکت در حال گسترش حضور خود در تلفن همراه است زیرا بازیکنان بیشتری برای بازی به تلفن های هوشمند روی می آورند.
برخی از بزرگترین بازی های EA ، از جمله Madden ، FIFA و The Sims در دستگاه های تلفن همراه موجود است. با این وجود ، بخش موبایل EA بسیار ضعیف تر از بخش کنسول های این شرکت است.
در سه ماه گذشته، بخش موبایل EA به میزان 186 میلیون دلار درآمد داشته که 16٪ از درآمد 1.2 میلیارد دلاری کل EA بوده و افت درآمدی 19٪ی به میزان 231 میلیون دلاری در سه ماهه اول سال 2019 را داشته است.

با این حال ، آوردن Apex Legends به موبایل ، می تواند یکی از مهمترین حرکت های این شرکت باشد.
اگرچه Madden ، FIFA و The Sims همه مشهور هستند اما محبوبیت Apex Legends به بیش از 70 میلیون بازیکن جهانی رسیده است که بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی با یکدیگر می جنگند.
هفته گذشته، EA اعلام كرد كه می تواند Apex Legends را در اواخر امسال با پشتیبانی Cross-Play به نینتندو سوئیچ و Steam وارد كند. اگرچه ویلسون نمی گوید آیا نسخه موبایل بازی Apex Legends این قابلیت را ارائه می دهد یا خیر.
نسخه موبایل این بازی می تواند بسیاری از دارندگان دستگاه های تلفن همراه که کنسول یا دستگاه  رایانه شخصی ندارند را جذب کند.

منبع: DigitalTrends

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا