بازی

جزئیات بازی مرد عنکبوتی جدید ( Spider-Man Miles Morales ) فاش شد

مصاحبه جدید با نگاهی به گذشته و آینده بازی های Marvel جزئیات بیشتری را در مورد مرد عنکبوتی مارول ( Spider-Man Miles Morales )  نشان می دهد. این بازی یک سال پس از عنوان اول صورت می گیرد و داستان آن در آینده ای خواهد بود که مایلز ( شخصیت مرد عنکبوتی ) در میانه جنگ بین یک شرکت بزرگ انرژی و یک اتحادیه جنایتکار قرار می گیرد و مرد عنکبوتی تهدید می شود که خانه اش در هارلم نابود خواهد شد. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

برایان هورتون ، مدیر این بازی ، تأیید کرد که این پروژه در طول زمستان اتفاق می افتد و چیزی شبیه به Uncharted: The Lost Legacy می باشد.

هورتون در مورد اینکه چرا این قالب را برای اولین بار برای نمایش مایلز به عنوان یک ابرقهرمان انتخاب کردند ، توضیح داد و بیان داشت که سبک کم حجم تر اجازه می دهد تا یک داستان شخصی تر به مخاطب گفته شود.

با وجود این ، مدیر بازی اطمینان می دهد که این عنوان یک جرقه کامل در داستان خواهد داشت.

جزئیات بازی مرد عنکبوتی جدید ( Spider-Man Miles Morales ) فاش شد

در بازی Spider-Man Miles Morales ، پیتر پارکر به عنوان مربی نقش مهمی خواهد داشت و به مایلز کمک می کند مهارت های عنکبوتی خود را یاد بگیرد که این موارد می تواند شامل حرکات جدیدی مانند بیوشاک و نامرئی بودن باشد.

هورتون توضیح داد که این توانایی های جدید ، همراه با انیمیشن های منحصر به فرد ، تجربه متفاوت دیگری را با بازی در نقش مایلز رقم خواهد زد ، قدرتهای جدید مایلز به عنوان یک شخصیت باعث رشد او به عنوان یک مرد عنکبوتی جدید است. همچنین مایلز دارای شخصیت اجتماعی تری خواهد بود.

البته مایلز در بازی اول یک شخصیت جانبی فوق العاده مهم بود ، حتی در بخش های خاصی به عنوان یک ناظر بی قدرت قابل بازی بود. برایان اینتیار ، مدیر خلاق Insomniac ، اعلام کرد که در ابتدا مایلز به عنوان یک شخصیت ضعیف در طول بازی تبدیل به یک شخصیت بی نقص می شود.

منبع » DifitalTrends

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا