بازی

نسخه‌های جدید بازی The Last of Us روانه بازار می شود

بازی The Last of Us یک بازی اکشن و ماجراجویی است که توسط Naughty Dog ساخته و توسط Sony Computer Entertainment منتشر شده است. گیم آخرین نفر از ما یک بازی سوم شخص است که بازیکنان از سلاح گرم و اسلحه بداهه استفاده می کنند و می توانند از خفا برای دفاع در برابر انسانهای متخاصم و موجودات آدم خوار آلوده به یک قارچ جهش یافته دفاع کنند. در حالت چند نفره آنلاین، حداکثر هشت بازیکن در یک بازی مشترک و رقابتی شرکت می کنند.

با این حال ساخت نسخه‌های جدید از بازی زیبا بسیار خوشایند است. حال باید دید بورد گیم The Last of Us تا چه میزان می‌تواند بازیکنان را راضی کند.

ما بزودی شاهد بورد گیم آخرین نفر از ما خواهیم بود که امروز توسط CMON، شرکت سازنده بازی‌های بورد گیم معرفی شد. این اولین مرتبه نیست که شرکت CMON برروی نسخه بورد گیم یا بازی چند نفره کارتی بازی‌های انحصاری سونی کار می‌کند. در گذشته ما شاهد بازی کارتی God of War: The Card Game و Bloodborne: The Card Game بوده‌ایم. گرچه نسخه بورد گیم بازی‌ها مانند اصل بازی مورد استقبال قرار نمی‌گیرد، ولی هیجان آن‌ها به قدرت خود باقی‌ست.

در کنار بازی‌های کارتی God of War و Bloodborne ما شاهد عناوینی چون X-COM، بازی Fallout، بازی Portal و Dark Souls نیز بوده‌ایم و بازی‌های دیگری نیز در این دسته بازی‌ها وجود داشته‌اند. شرکت CMON بدون شک تجربه زیادی در گنجاندن بازی‌های ویدیویی در بورد گیم‌ها دارد، ولی تنها شرکتی چون CMON که کارشان عرضه بورد گیم است به دنبال نسخه فیزیکی بازی‌های محبوب نخواهند بود. سری بازی The Witcher نیز در قالب یک بازی رومیزی نقش آفرینی به لطف شرکت R.Talsorian Games، منتشر کننده بازی Cyberpunk 2020 ساخته شده است.

نسخه‌های جدید گیم The Last of Us روانه بازار می شود بازی چند نفره آخرین نفر از ما

به گفته شرکت CMON، بورد گیم The Last of Us اولین بورد گیمی‌ست که در دنیای بازی رخ می‌دهد. شرکت CMON همچنین بازی آخرین نفر از ما را برای تلفیق زیبای دنیایی دلهره آور با داستانی احساسی تحسین کرد و این خصوصیت همان چیزی‌ست که CMON تلاش دارد وارد دنیای فیزیکی بورد گیم کند. متاسفانه ما تنها می‌دانیم که این بازی چند نفره در دست ساخت بوده و اطلاعاتی درباره نحوه انجام و پیشبرد این بازی اکشن و همچنین تاریخ انتشار آن در دست نداریم.

اخبار بورد گیم آخرین نفر از ما یک روز پیش از معرفی روز 26 سپتامبر برابر با 5 مهر به عنوان روز The Last of Us از طرف شرکت Naughty Dog رسانه‌ای شد. شرکت ناتی داگ هدف از نام گذاری این روز به عنوان روز The Last of Us را برپایی جشن میان جامعه دوست داران و طرفداران این بازی اکشن خارق‌العاده اعلام کرد. ما در کنار نام گذاری این روز، شاهد عرضه مجسمه‌های کوچک و رومیزی از الی و جوئل، یک تم رایگان برای پلی استیشن 4، به همراه راهنمای ساخت کاسپلی شخصیت ابی بودیم. طبق سخنان شرکت ناتی داگ، آن‌ها چیزهای بیشتری برای عرضه دارند که می‌تواند شامل یک بسته‌ الحاقی جدید یا حالت چند نفره آنلاین بازی The Last of Us Part II باشد.

بدون شک القای جو سنگین بازی The Last of Us در یک بورد گیم کاری بسیار سخت خواهد بود و محرومیت از المان‌هایی چون صداگذاری بی عیب و نقص بازی، ساخت بورد گیم The Last of Us را سخت‌تر می‌کند. با این حال انتظار کشیدن برای انتشار بورد گیم آخرین نفر از ما خالی از لطف نیست.

 

منبع: plaza

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا