بازی

نینتندو Super Mario 3D All Stars را جایگزین 3 نسخه قبلی سوپر ماریو کرد

پس از حدس و گمانهای فراوان، نینتندو اعلام کرده است که سوپر ماریو ۶۴, سوپر ماریو سان شاین و سوپر ماریو گالاکسی را به نینتندو می آورد. اما بهترین خبر این است که هر سه بازی بازسازی شده در یک بسته به نام Super Mario 3D All Stars از 18 سپتامبر در دسترس خواهد بود.

 

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

 

نینتندو Super Mario 3D All-Stars را جایگزین 3 نسخه قبلی سوپر ماریو کرد
Mario 64, Sunshine and Galaxyنینتندو Super Mario 3D All Stars را جایگزین 3 نسخه قبلی( سوپر ماریو ۶۴, سوپر ماریو سان شاین و سوپر ماریو گالاکسی)کرد

 

این بسته همچنین شامل تلفیقی از آهنگ های هر سه مجموعه ماریو می باشد که برای کاربران بسیار لذت بخش خواهد بود.

نسخه بسته بندی شده بصورت محدود منتشر می شود، در حالی که مجموعه دیجیتالی فقط تا مارس 2021 در دسترس خواهد بود. اکنون برای پیش سفارش در دسترس است.

سوپر ماریو سه بعدی ﺁل استارز به عنوان بخشی از سی و پنجمین سالگرد برادران سوپر ماریو پخش می شود. سایر دستگاه ها و بازی هایی که قرار است منتشر شوند شامل باقیمانده سوپر ماریو سه بعدی می شوند که قبلا فقط در دانشگاه وی یو بوده است.

برادران سوپر ماریو, سوپر ماریو را به صورت کامل رنگی در نظر خواهند گرفت, به علاوه سطوح از دست رفته و عنوان اصلی بازی و تماشاچیان ماریو سال ۱۹۸۰ را در یک مجموعه به کار خواهند گرفت.

ﺁخرین بخش از اخبار بازی ها این است که سوپر ماریو ﺁل استارز, مجموعه ای از پلاتفورمرهای اصلی که در ابتدا برای SNES منتشر می شد، اکنون به صورت رایگان به عنوان بخشی از نینتندو ﺁنلاین در دسترس است.

محصولات بیشتری از طریق این جشن ها در دسترس مردم قرار خواهد گرفت. در صورت هر گونه خبر از این مجموعه در نبض دیجیتال به روز رسانی انجام می شود.

منبع: pocket-lint

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا