بازی

بازی مهیج Immortals Fenix Rising به زودی منتشر خواهد شد

بازی مهیج و ماجراجویی Immortals Fenix Rising که قبلاً با نام خدایان و هیولاها ( God & Monsters) شناخته می شد ظاهراً در ماه دسامبر منتشر خواهد شد. در اوایل این هفته مایکروسافت (Ubisoft ) اعلام کرد که 10 سپتامبر بازی اکشن Immortals Fenix Rising منتشر خواهد شد.

با توجه به اخبار منتشر شده در فروشگاه مایکروسافت تعداد انگشت شماری از تصاویر این بازی در فضای مجازی قرار گرفت که در ذیل چند نمونه از آن به نمایش گزاشته شده است.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

بازی مهیج Immortals Fenix Rising به زودی منتشر خواهد شد

Immortals Fenix Rising برای عرضه در تاریخ 3 دسامبر در ایکس باکس وان (و احتمالاً همچنین رایانه های شخصی) معرفی شده است.

بازی مهیج Immortals Fenix Rising به زودی منتشر خواهد شد

در اینجا به چند نمونه تغییر در این بازی اشاره میکنیم، فنیکس بازیگر نقش اول است، و او “قدرت خدایان را مانند شمشیر ﺁشیل و بال های دایدالو برای مبارزه با دشمنان قدرتمند و حل معماهای کهن به دست خواهد گرفت.

بازی مهیج Immortals Fenix Rising به زودی منتشر خواهد شد
نبرد خدایان و هیولاها

شما با حیوانات اسطوره ای از جمله مدوسا و سایکلاپس، چه در هوا و چه در زمین، مبارزه خواهید کرد (این نوعی مزیت است که وقتی یک “نیمه خدای بالدار” هستید، با آن مواجه خواهید شد.)

مایکروسافت-خدایان و هیولاها

بازی اکشن Immortals Fenix Rising یک بازی جهانی و آنلاین با “هفت منطقه منحصر به فرد” است که از خدایان الهام گرفته شده است، و به نظر می رسد که در مورد سلاح، انتخاب کمی وجود دارد:سلاح هایی خودکار،شمشیر های آتشین،تلکینزیس و موارد دیگر.

این اخبار و شایعات واقعی به نظر می رسند، اما ما احتمالاً تمام این جزئیات را هفته آینده طی Ubisoft Forward بعدی رسماً تأیید خواهیم کرد.

منبع: pcgamer

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا