بازی

تصمیم مایکروسافت مبنی بر تاخیر در انتشار بازی Halo Infinite

شایعات حاکی از پخش نشدن بازی  Halo Infinite در نسخه Xbox One میباشد 

 


 

تصمیم مایکروسافت مبنی بر تاخیر در انتشار بازی Halo Infinite

 

تأخیر در انتشار Halo Infinite تصمیم مهمی توسط مایکروسافت بود که بسیاری انتظار آن را نداشتند.این فقط به این دلیل نیست که شاید یکی از بزرگترین نسخه های عرضه شده در سال های اخیر باشد،بلکه به این دلیل که به عنوان پرچمدار Xbox one Series X نیز محسوب میشود. با این حال، با توجه به وضعیت ناهموار این بازی که در گیم پلی خود ظاهر شده بود.اکثرا موافق بودند که این تأخیر ایده خوبی است و منجر به بهتر شدن بازی خواهد شد.

اکنون اطلاعات جدیدی منتشر شده است که نشان می دهد مایکروسافت و توسعه دهندگان 343 Industries آماده هستند تا با جدیت هر چه تمام فداکاری های بیشتری را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که Halo Infinite بهترین بازی ای است که می تواند تا کنون داشته باشند.

در مورد ResetErدر کنار Spider – که توسط مجریان انجمن تأیید شده است که منبع قانونی چنین خبرهایی بوده و قبلاً اطلاعات دقیقی را فاش کرده است – نشان می دهد که مایکروسافت در نظر دارد تغییرات بزرگی را در برنامه های راه اندازی Halo Infinite ایجاد کند.

 

تصمیم مایکروسافت مبنی بر تاخیر در انتشار بازی Halo Infinite

 

بزرگترین تغییرات ذکر شده این است که اولین شخص تیرانداز – که در حال حاضر به عنوان نسخه نسل کراس تولید می شود – می تواند نسخه برنامه ریزی شده Xbox One خود را رها کند و به Xbox Series X اختصاصی تبدیل شود.

اسپونگر اظهار داشت که در پایه Xbox One، Halo Infinite ظاهراً کمی تلاش می کند، ولی نتوانسته به وضوح 1080p دست یابد و در واقع حتی پایین تر از 900p رسیده و حتی باز هم بارگزاری دچار مشکل میباشد و با مشکلات اساسی روبرو شد.

صنایع ۳۴۳ طرحی برای تعمیرشون دارن که باید اجرا بشن،این کارمند داخلی می گوید: “ایده این است که در سطح موتور،میزان بار گیری گیم جهت اجرای بازی تغییر کند، و RT را به عنوان پیش فرض قرار دهند تا منجر به بهبود پردازش بازی و اجرا و همچنین بارگزاری خوب برای CPU گردد.

در حقیقت، در یک پست دیگر، اسپونگر اظهار داشت که حتی یکبار دیگر Halo Infinite را به تعویق انداختن و انتشار آن در اوایل سال 2022، خارج از انتظار نیست. ظاهراً 343 و مایکروسافت متقاعد شده اند که باید بهترین بازی Halo باشد و بر این اساس، به نظر می رسد آنها مایل هستند که همکاری لازم در زمینه بهبود آنرا داشته باشند.

تا چندی پیش، مایکروسافت بیش از یکبار اعلام کرده بود که تا چند سال دیگر تا زمان عرضه کنسول جدید، هیچگونه نسخه ای از Xbox Series X وجود نخواهد داشت و تمام بازی های آنها برای Xbox One برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود.

با این حال،در نمایشگاه Xbox Games در اواخر ماه ژوئیه، انتشار چندین شخص اول – از جمله امثال Fable، Avowed، State of Decay 3، Forza Motorsport و Everwild – به عنوان نسخه اختصاصی  Xbox Series X تأیید شد.

اکنون Halo Infinite تنها بازی مهم اول شخص توسط مایکروسافت است که تأیید می شود به Xbox One نیز رسیده است، بنابراین اگر بخواهیم نسخه gen فعلی خود را رها کنیم، یک تغییر بسیار قابل توجه خواهد بود. با این حال بسیاری ممکن است استدلال کنند که احتمالاً  این تاخیر در نشر به ویژه برای بهبود بازی بهتر خواهد بود. با این حال،تا زمانی که چیزی خاص تر در این مورد بشنویم در نبض دیجیتال نشر میدهیم.

در همین حال، Halo Infinite از زمان اعلام تاخیر در مرکز بحث و جدال خود قرار گرفته است. یک گزارش اخیر ادعا می کند که این بازی به دلایل مختلف در طی دوره توسعه سختی قرار داشته است، هر چند که توسعه دهندگان 343 Industries به طور قاطع بسیاری از ادعاهای موجود در این گزارش را رد کرده اند.

منبع:gamingbolt

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا