بازی

پلی استیشن 5 در مقابل ایکس باکس سری X ، کدامیک برنده میدان است؟!

پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X آماده اند تا در تعطیلات امسال به رقابت با هم بپردازند ، یک شرکت تحقیقاتی قبلاً برنده رقابت کنسول های نسل بعدی را پیش بینی کرده است. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید .

DFC Intelligence پیش بینی کرده است فروش پلی استیشن 5 نسبت به ایکس باکس سری X تقریبا با حاشیه 2 برابر باشد و همچنین پیش بینی کرده که کنسول نسل بعدی سونی سرانجام به فروش بیش از 100 میلیون دستگاه خواهد رسید.

مایکروسافت در تلاش است بهترین عملکرد خود را برای Xbox Series X انجام دهد ، اما طی چند ماه گذشته مشخص شده است که این شرکت خیلی از سونی عقب است.
ترجیح مشتری به شدت بر روی کنسول پلی استیشن 5 است و ایکس باکس سری X هیچ کاری جهت تغییر این برداشت نمی تواند انجام دهد.

از دیگر عواملی که در پیش بینی این شرکت تحقیقاتی نقش داشته است می توان به عدم حضور ایکس باکس در ژاپن و حضور ضعیف آن در اروپا و همچنین قدرت سونی در توزیع لوازم الکترونیکی مصرفی و جاه طلبی های این شرکت با تمرکز بر فروش کوتاه مدت به جای دید بلند مدت ، اشاره کرد.

DFC Intelligence نوشته است با این حال ، مایکروسافت ممکن است برنامه رقابت بلند مدت خود را داشته باشد ، زیرا این شرکت روی استراتژی ای کار کرده است که فراتر از کنسول هایش است.

کنسول نسل بعدی پلی استیشن 5 در مقابل ایکس باکس سری X ، کدامیک برنده میدان است؟!

پلی استیشن 5 در مقابل ایکس باکس سری X

بسیاری از عوامل مربوط به رقابت آتی بین پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X ناشناخته است ، از جمله برچسب قیمت و عرضه آنها.
علاوه بر این ، اینکه چگونه ویروس همه گیر COVID-19 بر عرضه کنسول های نسل بعدی تأثیر خواهد گذاشت نیز هنوز نا معلوم است.

به نظر می رسد سونی با آنچه تاکنون برای پلی استیشن 5 فاش کرده، برنده بازی است ، اما ممکن است مایکروسافت با تأکید بر سرویس اشتراک Game Pass و سرویس جریان بازی xCloud ، دید بلند مدت به این موضوع داشته باشد.

واقعیت این است که آیا پیش بینی های DFC Intelligence به حقیقت می پیوندد یا خیر . اما آنچه مشخص است هیجان طرفداران هر دو شرکت جهت خرید کنسول های نسل بعدی آنهاست.

منبع » DigitalTrends

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا