بازی

Apex Legends کراس بازی را برای PC، Xbox One و PS4 ارائه می دهد

چند ماه است که کمپانی Respawn Entertainment پشتیبانی از کراس بازی را بعنوان یک ویژگی آینده برای بازی Apex Legends اعلام کرده است. نسخه بتا برای کنسول های بازی از جمله PC،Xbox one،و play station در8 اکتبر در دسترس خواهد بود.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

مدیر بازی Apex Legends، چاد گرنیه، بیان داشت:”از زمان راه اندازی Apex Legends، بازی متقابل یکی از مهمترین ویژگی های درخواست شده از بازیکنان است که می خواهند توانایی بازی با دوستان خود را در سیستم عامل های دیگر داشته باشند.”

“با توجه به اطلاعات موجود در نسخه بتا کراس بازی، بازیکنان دسترسی کامل به تمام امکانات بازی را خواهند داشت.”

Apex Legends بازی Cross را برای PC، Xbox One و PS4 ارائه می دهد

با این به روز رسانی همچنین امکان ترکیب بازی با دوستان در دیگر کنسول ها به صورت همزمان نیز وجود دارد.

بنابر این میتوانید با گپ صوتی در بازی با دوستان خود در ارتباط باشید و از این قابلیت جدید بهره ببرید.

در مورد نحوه کار بازیکنان بعد از این به روزرسانی، بازیکنان دیگر کنسول ها در Xbox One و PlayStation اکنون به طور خودکار با هم در ارتباط هستند و بازی می کنند.

به دلیل مزایای ماوس و صفحه کلید، رایانه های شخصی از این امر مجزا هستند. علاوه بر این، اگر یک ترکیب مختلط با پخش کننده های رایانه شخصی و کنسول باشد، این تیم فقط در سرورهای رایانه شخصی مطابقت پیدا می کند.

نسخه بتا Apex Legends کراس بازی فقط از طریق Origin (برنامه دسکتاپ EA)، Xbox One و PlayStation 4 در رایانه در دسترس خواهد بود، نسخه های آینده Steam و نینتندو سوییچ از Battle Royale نیز به این ویژگی دست پیدا می کنند.


منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا