بازی

رونمایی Epic Games از نمایش بیش از حد واقع بینانه Unreal Engine 5

Epic Games از نمایش بیش از حد واقع بینانه موتور Unreal Engine 5 خود پرده برداشت.

موتور نسل 5 می تواند اثرات چندین منبع نور در حال حرکت را در بازی های RealEpic واقعی ارائه دهد

Epic Games یک بازی ویدئویی بسیار عالی بود، اما تأثیر موتور بازی ساخته شده برای ساختن موتور Unreal Engine در حال حاضر در نسل چهارم خود مسئولیت گرافیک، فیزیک، نورپردازی، صدا، انیمیشن، هوش مصنوعی، شبکه سازی، مدیریت حافظه و توسعه کلی طیف عظیمی از بازی ها را بر عهده دارد.

اگر برنامه های بازی Fortnite، PlayerUnknown’s Battlegrounds، Star Wars Jedi: Fallen Order، Batman: Arkham یا بسیاری از آنها را بازی کرده باشید.

دیروز، تیم Unreal Engine ویدئوی نمایشی فوق العاده ای را منتشر کرد که قابلیت های نسل بعدی Unreal Engine 5 را منتشر می کند، که قرار است در سال 2021 به بازار عرضه شود.

روشنایی  Lumen آن از جمله نور منعکس شده از چندین منبع پویا در حال حرکت، در اثر واکنش سطحی نامنظم، واکنش نشان دهد و برخی از جلوه های بسیار ظریف و زیبایی واقع بینانه را ایجاد کند. بدان معنی است که توسعه دهندگان می توانند فوراً ببینند که با ایجاد توالی های حرکتی چگونه به نظر می رسد و سیستم هندسی میکروپولیگون مجازی نانیت آن باید جهشی بزرگ برای گرافیک باشد.

این نرم افزار به برنامه نویسان اجازه می دهد تا در طول توسعه بازی، مدل های فتوگرامتری بسیار دقیق از اشیاء دنیای واقعی را وارد کنند و با فرآیند وقت گیر تبدیل این چیزها به اشیاء موجود در بازی پجان ببخشد.

همچنین به توسعه دهندگان امکان می دهد اشیاء از بزرگترین کتابخانه فتوگرامتری جهان، Quixel را که سال گذشته Epic Games به دست آورد، وارد کنند. می توانید به وب سایت Quixel بپیوندید و هزاران هزار از اشیاء، بافت ها و پوشش های کاملاً اسکن شده، از جمله مجموعه ای از سنگ ها و دیواره های واقع گرایانه در ساخت ویدیوی نسخه ی نمایشی استفاده می شود را مشاهده کنید.

منبع:newatlas

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا