بازی

Microsoft xCloud در سال 2021 به سیستم عامل iOS و iPad می آید

مایکروسافت در نظر دارد نسخه وب سرویس Microsoft xCloud خود را در پلتفرم iPadOS و iOS راه اندازی کند. اصولاً کاربران می توانند از طریق Safari و سایر مرورگرهای وب مجاز موجود در فروشگاه اپل از بازی های xCloud در دستگاه های iOS استفاده کنند.

طبق گزارشی از Business Insider ، مدیر بازی های مایکروسافت ، فیل اسپنسر ، به کارمندان خود اطلاع داده است که این شرکت در حال کار بر روی راه حل جدیدی است که در پلتفرم iOS اپل کار خواهد کرد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

طبق گزارش Business Insider ، اسپنسر به کارمندان گفت: “ما کار بر روی iOS را به سرانجام خواهیم رساند.” مایکروسافت اخیراً ویژگی جدیدی را ارائه داده است که به مشترکین Game Pass امکان می دهد عناوین بازی را مستقیماً روی تلفن هوشمند انجام دهند.

در حال حاضر ، این ویژگی در گوشی ها و تبلت های منتخب اندروید موجود است.

اپل معمولاً اجازه پخش محتوای مبتنی بر Cloud را به برنامه های بازی نمی دهد. اما اخیراً این شرکت محدودیت ها را برای تصویب قوانین جدید برداشته است.

دستورالعمل های Apple App Store نشان می دهد که سرویس های بازی مبتنی بر Cloud می توانند برنامه هایی را ایجاد کنند که پیوندی به صفحات App Store دارند. Google Stadia ، xCloud و Amazon Luna یکی از این سرویس های پخش بازی هستند.

به گفته اپل “همیشه اینترنت و مرورگرهای وب برای دسترسی تمام کاربران خارج از App Store وجود دارند.” آمازون لونا از این ویژگی استفاده می کند و محتوای بازی را روی دستگاه های iOS و Mac مانند iPhone ، iPad و Mac پخش می کند.

بیایید ببینیم چه زمانی می توانیم Microsoft xCloud را در IOS ، iPhone و iPad مشاهده کنیم. می توانیم انتظار داشته باشیم که سرویس بازی مبتنی بر Cloud تا پایان سال جاری ارائه شود.

AppleInsider گفت: “فروشگاه App ایجاد شده است تا محلی امن و قابل اعتماد برای مشتریان برای یافتن و دانلود برنامه ها و یک فرصت عالی تجاری برای همه توسعه دهندگان باشد.” قبل از اینکه آنها به فروشگاه بپیوندند ، همه برنامه ها طبق همان دستورالعمل های محافظت از مشتریان و ایجاد شرایط عادلانه برای توسعه دهندگان ، بررسی می شوند.

منبع  »  mysmartprice

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا