بازیپزشکی و سلامتمعرفی و بررسی

Ring Fit Adventure در راه است ، بازی کنید و به تناسب اندام برسید

پس از گذشت هفته ها از فروش بالای بازی Ring Fit Adventure ، حال این بازی برای نینتندو سوئیچ در راه است. این بازی تناسب اندام به دلیل همه گیری ویروس کرونا دچار کاهش عرضه در سراسر جهان شده بود  که نینتندو گفت علی رغم اعلام تاخیرهای احتمالی برای عرضه این بازی، همچنان در حال فعالیت برای تحقق تقاضاها هستند.

وی ادامه داد: به تولید بازی Ring Fit Adventure ادامه می دهیم و انتظار داریم که بتوانیم این بازی را بصورت ادامه دار و تدریجی به بازار عرضه کنیم. رئیس نینتندو Shuntaro Furukawa گفت: ما می خواهیم این تقاضای بالقوه را به تقاضای واقعی تبدیل کرده و شاهد فروش مداوم باشیم.

 

بازی Ring Fit Adventure برای نینتندو سوئیچ به دلیل ویروس کرونا با تاخیر افتاد

وقتی شاهد هستیم که افراد هنوز هم علاقه مند به تهیه یک نسخه از این بازی هستند این بدان معنیست که تعداد بیشتری از بازی های بدنسازی و تناسب اندام باید راه خود را برای ورود به بازار پیدا کنند.

جدول زمانی مشخصیی از زمان ارائه نسخه های جدید وجود ندارد، اما بهتر است صبر کنید تا بتوانید بازی تناسب اندام Ring Fit Adventure را با قیمت خرده فروشی پیشنهادی 80 دلار خریداری کنید، به جای اینکه مبلغی بیش از دو برابر برای فروشندگانی که از کمبود عرضه سوء استفاده می کنند، بپردازید.

رئیس شرکت نینتندو به سرمایه گذاران گفت: سرعت پیشرفت تولید نینتندو سوئیچ در مارس و آوریل به دلیل اقدامات علیه ویروس کرونا و تاثیراتی که بر تولید قطعات داشت، کاهش پیدا کرد. اگر تأثیر شیوع ویروس کرونا طولانی و یا بیشتر شود ممکن است این شرکت نتواند به هدف فروش 19 میلیونی خود برای امسال مالی برسد.

فوروکاوا بابت تأخیر در بازی های اصلی نینتندو سوئیچ اظهار نگرانی کرد، زیرا مجموعه فعلی که به صورت کار در خانه مشغول به فعالیت هستند ممکن است انتشار این موارد را طبق برنامه ریزی فعلی با مشکل روبرو  کند.

وی گفت: توجه داشته باشید كه بازی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری به طور حتم توسعه خواهد یافت اما مدت زمان آن به دلیل كار از راه دور افزایش می یابد.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Metroid Prime 4 دو پروژه از فعالیت های نینتندو سوئیچ است و هیچ تاریخ انتشاری برای این بازی ها اعلام نشده است. طبق اظهارات فوروکاوا، همه گیری ویروس کرونا بر سرعت پیشرفت آنها تأثیر گذاشته است.

بازی Paper Mario: Origami King که در تاریخ 17 ژوئن منتشر می شود که ممکن است باعث کاهش اشتیاق بازیکنان Nintendo Switch برای نسخه های اصلی شود و بازی Animal Crossing: New Horizons Wave علائمی از کند شدن سرعت پیشرفت نشان نمی دهد.

منبع : digitaltrends

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا