بازی

بهترین بازی های Xbox One که هفته آینده عرضه می شوند

هر هفته تعداد زیادی از بازی های ایکس باکس وان آغاز به کار می کنند و تصمیم گیری برای خرید یک بازی دشوار خواهد بود. ما در اینجا لیستی از بهترین بازی های Xbox One که از 26 تا 30 اکتبر عرضه می شوند را تهیه کرده ایم. البته عنوان های جالب توجه در هفته آینده Watch Dogs: Legion ، The Dark Pictures Anthology: Little Hope و Ghostrunner هستند. پس در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

 

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion یکی از بهترین بازی های Xbox One
Watch Dogs: Legion یکی از بهترین بازی های Xbox One

این بازی یکی از بهترین بازی های Xbox One است. نوآوری در گیم پلی این بازی که مشابه آن قبلاً دیده نشده است را تجربه کنید. این بازی به شما امکان می دهد از هر شخصیتی استفاده کرده و بازی کنید. هر کدام از شخصیت ها مهارت منحصر به فردی برای کمک به تیم شما دارند.

Watch Dogs: Legion باید از 29 اکتبر منتشر شود و قیمت آن از 59.99 دلار شروع می شود. این بازی با رزولوشن 4K روی Xbox One X اجرا می شود و از بهینه سازی های Xbox Series X | S بهره می برد. Watch Dogs: Legion را می توانید از فروشگاه مایکروسافت خریداری کنید.

 

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

The Dark Pictures Anthology: Little Hope یکی از بهترین بازی های ایکس باکس وان
The Dark Pictures Anthology: Little Hope یکی از بهترین بازی های ایکس باکس وان

The Dark Pictures Anthology مجموعه ای از بازی های ترسناک سینمایی است که شامل حالت های تک و چند نفره است. چهار دانشجو و استادشان که در شهر متروکه کوچک امید به دام افتاده و منزوی شده اند، باید از ظهور کابوس هایی که بی وقفه آنها را از طریق مه غیر قابل نفوذ تعقیب می کند فرار کنند.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope در تاریخ 30 اکتبر با قیمت 29.99 دلار عرضه می شود. بازی با رزولوشن 4K در Xbox One X اجرا می شود. شما می توانید این بازی را از طریق فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید.

 

Ghostrunner

Ghostrunner یکی از بهترین بازی های Xbox One
Ghostrunner یکی از بهترین بازی های Xbox One

Ghostrunner یک تجربه منحصر به فرد تک نفره را ارائه می دهد: جنگ سریع ، خشن و یک محیط اصلی که داستان علمی را با مضامین پسا آخرالزمانی ترکیب می کند. این داستان درباره جهانی است که در حال حاضر پایان یافته و ساکنان آن برای زنده ماندن می جنگند.

Ghostrunner قرار است در تاریخ 27 اکتبر با قیمت 29.99 دلار به بازار عرضه شود. بازی با رزولوشن 4K در Xbox One X اجرا می شود. Ghostrunner را می توانید از فروشگاه مایکروسافت تهیه کنید.

منبع  »  neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا