بازی

دانلود جدید‌ترین نسخه بازی کریکت چند نفره World Cricket Championship 3

بازی کریکت چند نفره World Cricket Championship 3 اکنون با آخرین نسخه در Google Play و App Store برای دانلود قرار گرفت که ویژگی‌ها و انیمیشن‌های جدیدی را به بازی افزوده است. قبل از در دسترس قرار دادن آن در فروشگاه‌های برنامه ، سازندگان Nextwave Multimedia آزمایش بتا WCC 3 را رو این بازی انجام داده و ایرادات آن را رفع کرده اند.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

طبق گفته این شرکت ، به طور متوسط ​​بیش از چهار میلیون بازیکن روزانه به مدت 49 دقیقه در آزمایش بتا شرکت می‌کنند. همه بازیکنان می‌توانند بازی World Cricket Championship 3 را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنند.

با این حال ، خریدهای درون برنامه‌ای برای بازی در حالت‌های مختلف وجود دارد. کاربران برای شروع بازی باید ثبت نام کنند. بازی کریکت موبایل با تصاویری واقع گرایانه از یک مسابقه کریکت در یک استادیوم همراه است. همچنین کاربران از صداهای مختلف مفسر لذت خواهند برد.

WCC 3 دارای کنترل‌های جدید ، انیمیشن‌ها ، حرکات سریع ورزشکاران و کریکت سازهای حرفه‌ای ، هوش مصنوعی پیشرفته ، حالت کریکت زنان ، یک حالت حرفه‌ای جامع با بیش از 400 مسابقات ، لیگ‌های بین المللی و موارد دیگر است.

برای دسترسی به حالت‌ها ، کاربران باید سکه داشته باشند. سکه‌ها را می‌توان با تماشای تبلیغات یا تسطیح در بازی به دست آورد.

World Cricket Championship 3 آخرین نسخه ، ویژگی جدیدی از پیش تعیین شده Player Name را به همراه دارد که گیمرها را قادر می‌سازد نام تیم‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا