پزشکی و سلامت

توییتر به زودی توییت هایی که قصد تضعیف انتخابات را دارند حذف خواهد کرد

توییتر به زودی هر توییتی را که گمان کند قصد دارد انتخابات سال 2020 را تضعیف کند حذف و برچسب گذاری می کند. این شبکه اجتماعی روز پنجشنبه ، 10 سپتامبر به روزرسانی سیاست هایش را منتشر کرد. توییت هایی که به عنوان تضعیف انتخابات دسته بندی می شوند شامل اطلاعات گمراه کننده در مورد قوانین انتخابات ، ادعاهای گمراه کننده در مورد نتایج انتخابات و توییت هایی با ادعاهایی در مورد موضوعاتی مانند تقلب در انتخابات یا تقلب در آرا است. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

توییتر گفت که سیاست به روز شده از 17 سپتامبر “برای همه به یک اندازه و منطقی اعمال می شود”.

“ما اجازه نخواهیم داد که از خدمات ما در روندهای مدنی و مهمتر از همه انتخابات ، سو استفاده شود. هر اقدامی برای انجام این کار – چه خارجی و چه داخلی – با اجرای دقیق قوانین ما روبرو خواهد شد ، قوانینی که برای همه به طور مساوی و منطقی اعمال می شوند. ”

توییتر به زودی توییت هایی را که قصد تضعیف انتخابات را دارند حذف خواهد کرد
توییتر به زودی توییت هایی را که قصد تضعیف انتخابات را دارند حذف خواهد کرد

این به روزرسانی ها تنها بخشی از اقدامات توییتر است که طی ماه های اخیر برای تأمین امنیت انتخابات سال 2020 انجام داده است. از جمله برخی از این سیاست های اعمال شده ، گزارش نادرستی رأی گیری ها است. این ابزار به “شناسایی و حذف اطلاعات غلطی که می تواند مشارکت در انتخابات را سرکوب کند” کمک می کند. کاربران می توانند از این ابزار در یک توییت استفاده کرده و با انتخاب گزینه گمراه کننده در مورد انتخابات سیاسی ، محتوای نادرست را نشان دهند.

توییتر همچنین با استفاده از یک پلت فرم ، تبلیغات سیاسی و جعلی / رسانه های دستکاری شده را ممنوع کرد.

این پلتفرم همچنین برای مقابله با تداخل در انتخابات با سایر شرکت های فناوری مانند فیس بوک ، گوگل و مایکروسافت همکاری می کند. این ائتلاف جلسات منظمی با آژانس های دولتی مانند FBI و وزارت امنیت داخلی برای بحث در مورد روندها و هماهنگی تلاش ها بین پلت فرم ها دارد.

منبع  »  DigitalTrends

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا