سبک زندگی

قرنطینه و گرفتن جشن تولد برای بچه ها در این دوران بسیار سخت

گرفتن جشن تولد برای بچه ها در دوران قرنطینه ؟ این یک تکه کیک است

بعد از اینکه جشن تولد پسرش به دلیل تعطیل شدن و قرنطینه لغو شد، متوجه شدیم که هنوز هم سرگرمی های زیادی در اینترنت وجود دارد.
برای پسر پنج ساله من ، یکی از بزرگترین مشکلات قرنطینه این است که او نمی تواند ششمین سال تولد خود را با دوستانش جشن بگیرد.
درون خودم احساس خوبی داشتم ازینکه یک سال را بدون جشن گرفتن ، ساندویچ و سرگرمی میگذرانم، تا اینکه متوجه شدم پسرم یک روز صبح را با مهمانانی که با کاغذ درست کرده بود جشن گرفت.
این صحنه آنقدر غم انگیز بود که برای فرزندم افسوس خوردم و با خودم گفتم اگر بزرگسالان می توانند کنفرانس های از راه دور برگزار کنند، مطمئناً کودکان پنج ساله می توانند مهمانی مجازی داشته باشند.

گرفتن جشن تولد برای بچه ها سرگرمی در دوران قرنطینه ؟ این یک تکه کیک است

به نظر میرسد که سرگرمی های مورد علاقه کودکان کمبریج، شارکی و جورج (sharkyandgeorge.com) ، یک گام جلوتر هستند.
از آنجاییکه که مردم بریتانیا از ماه گذشته خانه نشین شدند، حدود 30 کودک، سه یا چهار بار در روز، با استفاده از زوم ( Zoom ) سرگرم می شوند.
جشن های همراه با موزیک ویدیو و شب های همراه با پیتزا برای نوجوانان ، اتاق فرار برای بزرگسالان و همچنین بازی های کلاسیک مخصوص مهمانی ها برای جوانان درنظر گرفته شده است.
جورج وایتفیلد ، از بنیانگذاران این موضوع به من اطمینان داد، این جشن ها و تولد شش سالگی برای بیشتر کودکان سرگرم کننده خواهد بود.

ادامه دارد ….

منبع : telegraph

دیدگاهتان را بنویسید