سبک زندگی

هندست رفع موهای زائد IPL ، راه حل درمانی بدون درد

هندست رفع موهای زائد IPL ، راه حل درمانی بدون درد

هندست رفع موهای زائد IPL راه حل درمانی بدون درد را برای شما به ارمغان می آورد که به حذف موهای ناخواسته شما کمک می کند. لازم به ذکر است که این هندست امروز با 68 درصد تخفیف در اختیار شما قرار دارد. جهت آشنایی با این محصول در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

آیا از هزینه های کلان برای اپیلاسیون و وکس کردن خسته شده اید؟ این محصول مطمئنا برای شما مفید خواهد بود.

این محصول توسط شرکت پوشن پوین ساخته شده است. پوشن پوین یک برند زیبایی نو ظهور است که در بیش از 30 کشور جهان بیش از 50،000 نسخه از این محصول خود را فروخته است. هندست لیزری IPL یک راه حل امتحان شده و واقعی برای خلاص شدن از شر موهای زائد و ناخواسته را به شما ارائه می دهد.

هندست رفع موهای زائد IPL ، راه حل درمانی بدون درد

این محصول با نور پالسی شدید که با پوست نیز با ملایمت رفتار می کند کار می کند. این دستگاه با جذب ملانین مو کار کرده و درنهایت فولیکول ها و سلول ها را از بین می برد و به جلوگیری از رشد موهای زائد و از بین بردن آن کمک می کند.

هندست رفع موهای زائد IPL بدون درد و با انواع مختلف پوست سازگار است. این دستگاه شما از درمان های گران قیمت سالن های زیبایی که گاها باعث می شود موها مجددا با همان سرعت رشد کرده و یا حتی ضخیم تر شوند خلاص کرده و در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

با استفاده از این دستگاه ، قادر خواهید بود به راحتی و در منزل موهای هر نقطه بدنتان را از بین ببرید.

درون جعبه یک کتابچه راهنمای جامع نیز گنجانده شده است  تا گام به گام دستورالعمل های مربوط به چگونگی استفاده بهینه از این ابزار زیبایی موهای زائد را دنبال کنید. و با ساخت و ساز جمع و جور آن ، می توانید آن را با خود به هر مکانی که می خواهید ببرید.

قیمت هندست رفع موهای زائد IPL با فناوری درجه یک ، 250 دلار است اما برای مدت زمان محدود ، این محصول زیبایی فقط با 79.99 دلار در اختیار شما خواهد بود که صرفه جویی بیش از 150 دلار برای شما خواهد داشت.

سالن را به منزل خود بیاورید و به پوست خود اهمیت دهید و همزان در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

منبع » NewAtlas

دیدگاهتان را بنویسید