پزشکی و سلامتفناوری

شرکت مایکروسافت حداقل تا سال 2021 بسته می شود و کارکنان به محل کارشان برنخواهند گشت

دفاتر مایکروسافت در ایالات متحده آمریکا تا پایان سال 2020 بسته می شوند و به کارکنان خود اجازه می دهد تا در زمان شیوع ویروس COVID-19 کار خود را از خانه ادامه دهند.

گفته می شود مایکروسافت با استفاده از منابعی که با برنامه های این شرکت آشنا هستند ، شاخص شش مرحله ای ایجاد کرده است که نشان دهنده برنامه شرکت برای بازگشت کارمندان به دفاتر است.
اولین تاریخ برای مرحله ششم که افتتاح محل کار بدون محدودیت است ، 19 ژانویه بوده و بر این اساس شرکت مایکروسافت بزودی بسته می شود.

Kurt DelBene رئیس استراتژی شرکت مایکروسافت در یادداشتی نوشت: در ایالات متحده آمریکا ، ما تصمیم گرفته ایم که اولین تاریخ افتتاح محل کار برای مرحله ششم 19 ژانویه 2021 باشد.
با این وجود ، بسته به وضعیت جامعه در شیوع ویروس COVID-19 ، این تاریخ ممکن است به تعویق انداخته شود . زیرا دفاتر تنها با برداشته شدن محدودیت ها و بازگشت ایمن کارکنان ، بی خطر خواهند بود.

مایکروسافت حداقل تا سال 2021 بسته می شود و کارکنان به محل کارشان برنخواهند گشت

وی گفت: در تاریخ 30 ژوئیه ، اطلاعات بیشتری در مورد استراتژی محل کار ترکیبی با نیروی کار جهانی خود به اشتراک گذاشتیم و گزینه کار از راه دور را تا 19 ژانویه 2021 که اولین زمان بازگشایی ادارات در ایالات متحده است را تمدید کردیم.

ما همچنان وضعیت را به صورت محلی در هر منطقه / کشور / ایالت که در آن کار می کنیم مرور خواهیم کرد و بر حسب نیاز به تغییر و تنظیم تاریخ های افتتاح محل کار در هر کشور ادامه خواهیم داد.

کارمندان غول های فناوری که در خانه کار می کنند

مایکروسافت بزودی بسته می شود اما این شرکت تنها غول فناوری نیست که به کارمندان خود اجازه می دهد به دلیل شیوع ویروس COVID-19 برای مدت زمان طولانی در خانه کار کنند.

بیشتر کارمندان اپل حداقل چند ماه دفاتر خود را نمی بینند و کارمندان آمازون می توانند از راه دور کار کنند و ممکن است تا ژانویه سال آینده در خانه بمانند.
کارمندان گوگل تا ژوئیه سال آینده در خانه کار خواهند کرد ، در حالی که توییتر به برخی از کارمندان امکان داده است که برای همیشه در خانه کار کنند.

منبع : DigitalTrends

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا