تلفن هوشمند

سری 12 گوشی آیفون امروز به بازار عرضه می شود

سرانجام خانواده آیفون سری 12 را رسماً دریافت خواهیم کرد. اپل قصد دارد سری آیفون 12 را به دنیا عرضه کند. این رویداد بصورت آنلاین و ساعت 10 شب در ایران برگزار می شود. این رویداد به صورت مستقیم در YouTube پخش می شود. بنابراین، همه می توانند این رویداد را به صورت آنلاین تماشا کنند.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

سری 12 آیفون مدتی است که شایعات زیادی دارد. این مجموعه شامل چهار گوشی iPhone 12 ، iPhone 12 mini ، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro max خواهد بود. برخی گزارش ها ادعا می کنند که اپل در ابتدا فقط آیفون 12 و آیفون 12 پرو را عرضه خواهد کرد.

از نظر دوربین ، 12 مینی و وانیلا 12 دارای یک تنظیم دوگانه با دوربین عکاسی عریض و فوق العاده عریض هستند. مدل های Pro دارای یک دوربین عریض ، فوق عریض ، تله و همچنین یک سنسور LiDAR خواهند بود.

همچنین گزارش شده است که مدل Max دارای یک سنسور 47 درصد بزرگتر با 1.7μm پیکسل است. هر چهار تلفن باید با Deep Fusion ، Smart HDR 3 و حالت شب بهبود یافته ارائه شوند. همچنین گزارش شده است که همه مدل ها با قابلیت ضبط فیلم Dolby Vision HDR ارائه می شوند.

دامنه قیمت مورد انتظار برای همه این مدل ها بین 649 تا 1399 دلار است. برخی گزارش ها حاکی از آن است که اپل بلندگوی جدید HomePod Mini را نیز برای رقابت با Amazon Alexa و Google Home mini راه اندازی می کند.

منبع  »  phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا