تلفن هوشمند

هواوی از رونمایی تلفن هوشمند Huawei HarmonyOS 2.0 در 2021 خبر داد

هواوی در سال 2021 با  HUAWEI HARMONYOS 2.0  به دنیای تلفن های هوشمند می آید


شرکت هواوی در کنفرانس سالانه Huawei Developer نسل دوم HarmonyOS را معرفی نمود. HarmonyOS 2.0 در ابتدا از ساعت های هوشمند و تلویزیون های هوشمند پشتیبانی خواهد کرد.

شرکت هواوی بیان داشت این تلفن هوشمند مبتنی بر جدیدترین سیستم عامل می تواند در سال آینده رونمایی شود.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

هواوی از رونمایی تلفن هوشمند Huawei HarmonyOS 2.0 در 2021 خبر داد

ریچارد یو، مدیر عامل هواوی بیان داشت:سال گذشته پس از آن که شرکت گوگل در اقدامی منع استفاده از خدمات گوگل را برای شرکت هواوی اعلام نمود ما با توسعه سیستم عامل خود HarmonyOS Huawei را به عنوان جایگزینی برای پلتفرم Android Google معرفی نمودیم.

 

با این حال، این سیستم عامل در مراحل اولیه بود و هواوی فاش کرد که برای راه اندازی تلفن های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل خود به زمان نیاز دارد.

اکنون، این شرکت در کنفرانس سالانه Huawei Developer نسل دوم HarmonyOS را معرفی کرده است.

در حال حاظر نسخه بتا HarmonyOS 2.0 برای توسعه دهندگان در دسترس است. نسخه موبایل SDK در دسامبر سال 2020 رونمایی خواهد شد.

یو همچنین اشاره کرده است که تلفن های هوشمندی که از طریق Huawei HarmonyOS 2.0 کار می کنند ممکن است سال آینده ظاهر شوند. با این حال، به نظر می رسد که در ابتدا به چین محدود خواهد شد.

ویژگی های HarmonyOS 2.0 چیست؟

این شرکت همچنین پروژه OpenHarmony را که مشابه AOSP (پروژه منبع باز آندروید) است، شروع می کند.

این پروژه به زودی برای توسعه دهندگان باز خواهد شد و از دستگاه هایی با 128 کیلوبایت رم پشتیبانی می کند.

هواوی بیان داشت که در سپتامبر سال 2020، SDK برای دستگاه های 128KB تا 128MB شامل محصولات IoT، تلویزیون های هوشمند، گوشی های هوشمند و موارد دیگر در دسترس خواهد بود.

از آوریل 2021، توسعه دهندگان می توانند روی دستگاه 128 مگابایت تا 4 گیگابایت و بیشتر کار کنند. محدودیت حافظه تا اکتبر 2021 به طور کامل حذف خواهد شد.

این شرکت اظهار داشت HarmonyOS همراه با عناصر سازگار UX است که می توانند با طیف وسیعی از دستگاه ها کار کنند. جدیدترین سیستم عامل با امنیت پیشرفته، تشخیص صدای هوشمند و انتقال داده های چند دستگاهی ارائه می شود.

با ما در صفحه Instagram در ارتباط باشید.


منبع: mysmartprice

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا