تلفن هوشمند

احتمال عدم عرضه آیفون 12 توسط اپل در ماه سپتامبر 2020 قوت گرفت

جدیدترین خبرها حاکی از آن است که زمان عرضه آیفون 12 توسط اپل در ماه سپتامبر 2020 به تعویق خواهد افتاد، به گفته رویترز، برودکام (Broadcom) تأمین کننده چیپ اپل بیان داشته است که با افزایش درخواست ها در سال جاری حداقل تاخیر 3 ماهه را در تحویل محموله هایش خواهد داشت.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

احتمال عدم عرضه آیفون 12 توسط اپل در ماه سپتامبر2020 قوت گرفت

Broadcom وظیفه اصلی در تولید چیپ ست ها و تراشه های Wi Fi و بلوتوثی گوشی های اپل را دارد. Broadcom نام اپل را نیاورده است، اما فهمیدن این مطلب که منظور آن محصولات اپل و مخصوصا آیفون 12 می باشد خیلی سخت نیست.

در اوایل سال، Broadcom تامین کننده لوازم الکترونیکی بیان داشت که محصول عمده از مشتری بزرگ گوشی همراه آمریکای شمالی دیرتر از حد معمول روانه بازار می شود و این احتمالاً اپل و iPhone 12 است.

چه زمانی iPhone 12 بصورت رسمی به بازارمی شود؟ به طور معمول، می توانیم هفته اول ماه سپتامبر را بگوییم، اگرچه این امر بسیار غیر ممکن به نظر می رسد.

شایعات حاکی از آن است که اپل ممکن است این گوشی را هفته آینده معرفی کند، حتی اگر برای مدتی فروش آن به تاخیر بیافتد، برخی از اخبار نیز اواخر ماه سپتامبر را زمان عرضه این محصول بیان کرده اند.

خبر ها وشایعات حاکی از آن است که مدل های ارزان قیمت 5.4 اینچ آیفون 12 و 6.1 اینچ آیفون 12 مکس ابتدا وارد بازار می شوند که آیفون 12 پرو 6.1 اینچی و آیفون 12 پرو حداکثر 6.7 اینچی مدتی بعد وارد بازار می شوند.

با وجود عدم اطمینان در مورد این تاریخ ها، احتمالاً حتی اپل در مورد زمان رونمایی از iPhone 12 مطمئن نبوده است. یکی از شایعات اخیر و معتبر نشان می دهد که 12 اکتبر روز بزرگ عرضه iPhone 12 است.

منبع: techradar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا