تلفن هوشمند

عرضه گوشی هوشمند BlackBerry 5G با صفحه کلید فیزیکی در سال 2021

گوشی هوشمند جدید 5G بلک بری در سال 2021 عرضه می شود.این گوشی 5G با صفحه کلید فیزیکی به بازار عرضه خواهد شد.پس از TCL که در اوایل سال 2020 به کار خود پایان داد یک شرکت جدید مجوز نام BlackBerry را خریداری کرد و در حرکتی رو به جلو، اعلام کرد در حال تولید یک گوشی جدید 5Gبا نام BlackBerry مخفی است.

عرضه گوشی هوشمند بلک بری 5G با صفحه کلید فیزیکی در سال 2021

OnwardMobilityدر حرکتی رو به جلو با مشارکت شرکت های تابع Foxconn FIH Mobile Limited همکاری می کند تاگوشی های هوشمند جدید خود را در نیمه اول سال 2021 وارد بازارهای آمریکای شمالی و اروپا کند. با این وجود، آیا این گوشی به بازارهای مصرفی خواهد رسید، هنوز مشخص نیست، زیرا مطبوعاتی که خبر از گوشی هوشمند BlackBerry 5G را می دهند، آن را به عنوان یک راه حل اقتصادی و مناسب برای شرکتهایی که نیاز به یک گوشی امن و با کیفیت 5G هستند مطرح می کند.

عرضه گوشی هوشمند بلک بری 5G با صفحه کلید فیزیکی در سال 2021
پیتر فرانکلین، مدیر عامل OnwardMobility، در بیانیه مطبوعاتی گفت:گوشی های هوشمند بلک بری به دلیل محافظت از ارتباطات، حریم خصوصی و داده ها مشهور میباشد.وی گفت:این یک فرصت باورنکردنی برای OnwardMobility است تا بتواند دستگاه های 5G نسل بعدی را با پشتیبانی بلک بری و FIH موبایل به بازار عرضه کند.

OnwardMobility هیچ محصول دیگری را در وب سایت خود ذکر نمی کند و فقط به گوشی های هوشمند BlackBerry 5G اشاره دارد.این سایت ادعا می کند که این شرکت برای ارائه راه حل های ایمن دستگاه های گوشی های هوشمند همراه برای بنگاه های اقتصادی، دولتی، و تجاری ایجاد شده است.همچنین مشخص نیست که ﺁیا یا چه زمانی، به مناطق دیگر می رسد.

عرضه گوشی هوشمند بلک بری 5G با صفحه کلید فیزیکی در سال 2021

پیتر فرانکلین، مدیر عاملOnwardMobilityگفت: “امروزه بیش از نیمی از جمعیت جهان تلفن های هوشمند دارند، بنابراین بازار بسیار عظیم است.با این وجود، چیزی که از بین رفته است، تلفن هوشمند فوق ایمن و بهره وری-محور است که می تواند به نیازهای کاربران سازمانی، کاربران دولتی و مصرف کنندگان ﺁگاه به امنیت پاسخ دهد و این شکافی است که انتظار داریم پر کنیم.

تلفن های بلک بری TCL دارای صفحه کلیدهای فیزیکی نیز بودند، اما به اندازه کافی موفق نبودند که به عنوان  زیرساخت صنعت گوشی های هوشمند بتواند مجوز لازم بازار را دارا باشند. به طور خلاصه: ممکن است افراد برای روزهای کیبوردهای فیزیکی دلتنگ شوند واین کاری است که این روزها شرکت بلک بری به ان رویا تحقق بخشیده است.

گوشی ها از زمان سلطنت دستگاه های بلک بری تغییر کرده اند، و کار با صفحه کلیدهای کشویی BlackBerry Key2 TCL و تایپ کردن با آن راحت نمیباشد.باید منتظر بود ودید که آیا گوشی OnwardMobility که در نیمه اول سال 2021 منتشر میشود چگونه عمل خواهد کرد.

با ما در صفحه تلگرام نبض دیجیتال همراه باشید

منبع:techradar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا