تلفن هوشمند

وان پلاس با نصب برنامه OnePlus Buds کاربران خود را عصبانی کرد

وان پلاس مخفیانه در حال نصب یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند موجود است و این امر کاربرانش را عصبانی نموده است. وان پلاس مجبور است برنامه OnePlus Buds را روی گوشی های هوشمند خود نصب کند.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

 

وان پلاس با نصب برنامه OnePlus Buds کاربران خود را عصبانی کرد
خشم کاربران از نصب مخفی برنامه وان پلاس بیزر بروی گوشی های خود

کاربران با نظرات منفی و رتبه بندی یک ستاره فهرست فروشگاه Play وان پلاس را پر کرده اند.

وان پلاس به دلیل نصب نرم افزاری اختصاصی برنامه OnePlus Buds روی گوشی های هوشمند موجود مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.

درباره این موضوع نکته ای را از خواننده Android Authority به نام Segio دریافت کردیم که از OnePlus 6 استفاده می کند و به طرز مشکوکی برنامه OnePlus Buds را که در تلفنش بارگیری شده است پیدا کرده است.

درست مانند Segio، بسیاری دیگر از کاربران وان پلاس متوجه نصب غیرمجاز برنامه OnePlus Buds بر روی گوشی های خود شده اند.

برنامه OnePlus Buds برای کمک به کاربران در بارگیری و به روزرسانی سیستم عامل و تنظیمات مربوط به اتصال وای فای و شبکه اینترنت طراحی شده است.

در حال حاضر، این برنامه فقط در تلفن های OnePlus قابل بارگیری است اما این خیلی مهم نیست زیرا OnePlus مجبور به نصب برنامه بر روی دستگاه های موجود است.

این اتفاق یک وضعیت بی سابقه نیست. گوگل در اوایل سال جاری نیز برای اپلیکیشن Pixel Buds همین کار را انجام داد. بدون اطلاع برخی از کاربران Pixel 4 و Pixel 3 ، برنامه را از روی تلفن آنها نصب کرده اند و متعاقباً کاربران نیز با رتبه بندی یک ستاره در بخش پلی استور بمباران کرده اند.

این یک برنامه خرد بود که از قبل به سیستم عامل Google اضافه شده بود. که سرانجام در فروشگاه Play فعال شد، به سادگی در تلفن های Pixel که به روزرسانی شده بودند، فعال شد

منبع: androidauthority

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا