تلفن هوشمند

گرفتن حق ثبت اختراع گوشی های هوشمند شفاف توسط سامسونگ

اگر تصور می کنید که جاه طلبی های گوشی تاشو سامسونگ عجیب و غریب هستند حال پس از ثبت اختراع برای پیشنهاد یک تلفن هوشمند شفاف کهکشانی ، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید. اختراعات ثبت شده در ژانویه ، فرایندها و فن آوری های مهم مورد نیاز برای ایجاد صفحه نمایش تلفن شفاف را شرح می دهد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

تولیدکنندگان مختلف گوشی های هوشمند سالهاست که به دنبال فناوری های مدرن برای طراحی گوشی شفاف هستند اما هنوز هیچ دستگاه کاملا شفافی در دسترس نیست. یک وبلاگ نویس فناوری قبلاً از یک اسمارت فون سونی با نمایشگر دو طرفه شفاف در سال 2018 خبر داده است. یک تلفن شفاف تاشو که توسط همتای کره ای ال جی ثبت اختراع شد. سامسونگ همچنین به نظر می رسد که در حال توسعه یک صفحه نمایش شفاف است.

گرفتن حق ثبت اختراع صفحه نمایش گوشی های هوشمند شفاف توسط سامسونگ

این تکنولوژی اجازه می دهد تا نور از طریق هر پیکسل از صفحه نمایش تلفن عبور کند و به طور موثر صفحه را شفاف کند. در نقشه های ثبت اختراع سامسونگ ، صفحه شفاف به پنجره ای شبیه است که از طریق آن دست نگهدارنده دیده می شود. به نظر می رسد فقط حاشیه ها نامرئی هستند. این صفحه نمایش از یک پنل OLED استفاده می کند زیرا این نوع نمایشگرها دارای یک صفحه شفاف هستند و اجازه عبور نور از آن را می دهند.

متأسفانه ، در حال حاضر جزئیات بیشتری در مورد سیستم سامسونگ گلکسی بدون نام فاش نشده است. علاوه بر این ، هنوز مشخص نیست که آیا غول فناوری کره جنوبی در حال کار بر روی چنین محصولی است یا صرفاً یک حق ثبت اختراع تلفن هوشمند شفاف کهکشان را برای خود گرفته است.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا