تلفن هوشمند

معرفی سیستم عامل جدید هواوی به نام هارمونی

هواوی حتی با حضور رئیس جمهور جدید ایالات متحده می داند که مسیر آینده سرویس های گوگل ممکن است طبیعی نباشد. به همین دلیل شرکت هواوی در حال کار روی سیستم عامل هارمونی – Harmony – خود است. Huawei First Harmony OS بتا برای تلفن های همراه در تاریخ 18 دسامبر عرضه خواهد شد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

هواوی تأیید کرد که جدیدترین سیستم عامل این شرکت در سال 2021 عرضه می شود. طبق گفته رئیس بخش نرم افزار ، تلفن های هوشمند با جدیدترین چیپست Kirin 9000 اولین کسانی هستند که سیستم عامل هارمونی را دریافت می کنند و بعداً تلفن های دیگر هواوی نیز به آنها می پیوندند. علاوه بر این ، جدیدترین سیستم عامل Harmony OS تا 90 درصد تلفنهای فعلی Huawei / Honor پشتیبانی می کند.

این پلت فرم منبع باز تقریباً از تاریخ 18 دسامبر در دسترس سازندگان قرار خواهد گرفت و اولین واحدهای نمایشی این سیستم عامل را تا چند ماه اول سال 2021 اجرا می کنند.

علاوه بر این ، دکتر وانگ چنگلو به مقامات گفت که همه کارمندان Huawei در تلاش هستند تا یک اکوسیستم جدید و مبتکرانه را بر اساس ایده هارمونی ایجاد کنند و تاکنون همه چیز طبق استراتژی پیش می رود. هنگامی که گزارش های اولیه در چند ماه اول سال 2021 منتشر شود ، نسخه بتا عمومی در حدود آوریل 2021 آغاز شود.

سیستم عامل هارمونی ابتدا برای گوشی های هوشمند زیر ارائه می شود:

  • سری Huawei Mate 40؛
  • Huawei-Mate 20 / Mate 20 Pro ؛
  • Huawei P40 / P40 Pro / P40 Plus؛
  • Huawei P30 / P30 Pro ؛
  • Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro؛
  • Honor view 30/30 Pro
  • Honor-20/20 Pro / View 20

این مدیر اجرایی گفت: تقریباً 90٪ تلفن های هوشمند Huawei باید آماده به روزرسانی باشند. علاوه بر این ، یک احتمال جزئی وجود دارد که ایالات متحده بتواند موضع خود را نرم کند و اجازه دهد گوگل با Huawei کار کند اما واقعیت این است که ما در حال تغییر بزرگی در دنیای فناوری هستیم که می توانیم تغییرات بزرگ را در سیستم عامل ببینیم.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا